| Autor: mikolaj

BIN: Już 5 mln ton zbóż w silosach

W dniu 14 lutego 2014 r. odbyło się spotkanie w siedzibie firmy BIN w Aleksandrowie Kujawskim.

BIN: Już 5 mln ton zbóż w silosach

Na uroczystość zostało zaproszonych wielu gości. Swoją obecnością zaszczycił Poseł na Sejm RP – Jan Krzysztof Ardanowski, Wojewoda Kujawsko-Pomorski – Ewa Mes, Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego – Ryszard Bober, Prezes Agencji Rynku Rolnego – Radosław Szatkowski, Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa – Andrzej Gross, Prezes Polskiego Związku Producentów Roślin Zbożowych – Stanisław Kacperczyk i wielu innych przedstawicieli kujawsko-pomorskich instytucji oraz rolnicy.

- W silosach wyprodukowanych przez naszą firmę można przechować już 5 mln ton ziarna” powiedział Prezes Zarządu firmy BIN – Jan Kamiński. Taka liczba zobowiązuje do podkreślenia rangi wydarzenia i zorganizowania konferencji.  I tak też się stało.

Program konferencji był bardzo bogaty, a tematyka nawiązywała do strategii marketingowej oraz znaczenia silosów w gospodarce zbożowej Polski.


Prezes Agencji Rynku Rolnego w imieniu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi odczytał list gratulacyjny, a w imieniu ARR złożył ciepłe gratulacje oraz życzenia dalszych sukcesów i ekspansji na rynek europejski i azjatycki. Do życzeń dołączył się również Zastępca Dyrektora OT ARR w Bydgoszczy – Aleksander Nowakowski, który na ręce Prezesa Zarządu firmy BIN złożył list gratulacyjny. Pracownicy Sekcji Informacji i Promocji przygotowali stoisko informacyjno-promocyjne, na którym udzielali informacji na temat dopłat zużytego do siewu materiału siewnego oraz funduszy promocji.Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!