| Autor: maschiogaspardo

Doświadczenie i wiedza Maschio Gaspardo łączy się z technologią Feraboli. Dzięki temu uzyskano doskonałą wydajność.

Grupa Maschio Gaspardo wraz z firmą Feraboli, oferuje szeroką gamę wysokiej jakości maszyn posiadających najnowsze rozwiązania do zastosowań w procesie zbioru pasz tj. prasy zbierające, kosiarki, zgrabiarki, przetrząsacze i zgrabiarki. Są to maszyny znane na całym świecie z niezawodności, innowacyjnych rozwiązań zdolnych do zwiększania ilości i jakości zbieranych produktów.

Doświadczenie i wiedza Maschio Gaspardo łączy się z technologią Feraboli. Dzięki temu uzyskano doskonałą wydajność.

Prasa Extreme 365

Prasa Extreme 365 o zmiennej geometrii komory zgniatającej jest rezultatem wieloletnich badań osiągając miano najbardziej zaawansowanej technologicznie prasy na świecie. Prasy Feraboli zaprojektowane są, aby zaspokoić potrzeby wszystkich klientów z małych i dużych gospodarstw rolnych.
 
Dzięki wyjątkowej konstrukcji i zastosowanej technologii dzięki prasom Extreme 365 uzyskujemy dużą wydajność roboczą dzięki dużej prędkości pracy. Prasy w wersji HTC z 13 nożami i HTU z 25 nożami jeszcze szybciej i dokładniej rozdrabniają materiał przygotowany do sprasowania. Możliwość regulacji gęstości beli oraz jej wielkości i geometrii sprawia iż te maszyny można dostosować do panujących warunków na polu.

Dolna część prasy jest hydraulicznie opuszczana przez komputer w przypadku zapchania się maszyny bez konieczności wychodzenia z ciągnika. Do dyspozycji są trzy sposoby obwiązywania bel za pomocą sznurka, siatki i foli. System foliowania pozwala zaoszczędzić nawet do 30 % foli potrzebnej do owinięcia prasowanego materiału.

Kosiarka listwowa Fiore

W segmencie kosiarek  powstał nowy model kosiarki listwowej Fiore posiadający podwójne ostrza zastępując model FBR. Nowy system tłumienia drgań w standardzie znacznie zwiększa niezawodność i precyzję cięcia zmniejszając czynności obsługowe do minimum.

Przetrząsarki i zgrabiarki 

Ponieważ jakość i wilgotność skoszonego materiału ma bardzo duże znaczenie zanim przystąpi się do jego zbioru firma Feraboli opracowała pełną gamę przetrząsarek i zgrabiarek z pojedynczym  (modele GS i GS-STR) i podwójnym wirnikiem (model RR). Maszyny te dostępne są w wielu konfiguracjach i szerokościach roboczych od 2 do 7,7 metra.
 
Maszyny do przetrząsania siana posiadają specjalny kształt ramion i elementów roboczych gwarantując wysoką wydajność pracy, zapobiegając jednocześnie zanieczyszczeniu materiału przez resztki ziemi. Ponadto na terenach górzystych istnieje możliwość wyposażenia w dodatkowe koła podporowe w celu zwiększenia stabilności maszyny i efektywności pracy.
 
Maschio Gaspardo Feraboli to idealne połączenie tradycji i innowacyjności, a oferowane maszyny dzięki swojej konstrukcji zaspokajają potrzeby wszystkich użytkowników.

Czytaj więcej o Maschio Gaspardo tutajTagi:
źródło: