| Autor: redakcja6

Ekipa rajdowa sponsorowana przez Metal–Fach na starcie Rajdu „Warmińskie Szutry”

Sponsorowany przez sokólski Metal-Fach - MF Pajka Rally Team, w dniach 17 – 18 czerwca zamelduje się na starcie Rajdu „Warmińskie Szutry”, który rozpocznie się w Jezioranach. Już po raz drugi w tym sezonie, zawodnicy z Sokółki pojadą nowym, ale już przetestowanym autem - Peugeotem 208R2.

Ekipa rajdowa sponsorowana przez Metal–Fach na starcie Rajdu „Warmińskie Szutry”
Blisko 60 kilometrów wymagających tras, 8 odcinków specjalnych, czołówka klasyfikacji Inter Cars Szuter Cup 2017 – tak w skrócie można przedstawić zbliżające się wydarzenie, które zapewne, jak co roku będzie obfitowało w prawdziwą moc atrakcji i wrażeń nie tylko dla uczestników, ale i kibiców.
 
Rajdowa sobota (17.06.2017) to dzień „administracyjny”. Prawdziwe ściganie rozpocznie się dzień później wyjazdem ze strefy serwisowej punktualnie o godz. 10:00. Stałych bywalców tego wydarzenia może czekać niemałe zaskoczenie ponieważ tegoroczna trasa zostało dość mocno zmieniona. Zatem debiutanci, którzy po raz pierwszy pojawią się na Rajdzie wcale więc nie będą na straconej pozycji.
 
Zespół MF Pajka Rally Team pojedzie nowym autem - Peugeotem 208R2. Za kierownicą zobaczymy stały skład: Paulę Kucharewicz, którą będzie wspomagał pilot – Bartosz Dzienis.
 
- To już druga impreza, na której będziemy chcieli pokazać na co nas stać jadąc Peugeotem. To zarazem nasz drugi udział w Warmińskich Szutrach. Wierzymy, że ubiegłoroczne doświadczenia zaprocentują jeszcze lepszym wynikiem w tym roku. Ciężko pracowaliśmy, przygotowując się do tego sezonu – mówi Paula Kucharewicz - Czujemy się mocni. Nasz zespół powiększył się o kolejnych mechaników, ale oczywiście nie przesądzajmy. My wciąż zbieramy cenne doświadczenia.


Tagi:
źródło: