Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Ekipa rajdowa sponsorowana przez Metal–Fach na starcie Rajdu „Warmińskie Szutry”

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Sponsorowany przez sokólski Metal-Fach - MF Pajka Rally Team, w dniach 17 – 18 czerwca...

Sponsorowany przez sokólski Metal-Fach - MF Pajka Rally Team, w dniach 17 – 18 czerwca zamelduje się na starcie Rajdu „Warmińskie Szutry”, który rozpocznie się w Jezioranach. Już po raz drugi w tym sezonie, zawodnicy z Sokółki pojadą nowym, ale już przetestowanym autem - Peugeotem 208R2.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Blisko 60 kilometrów wymagających tras, 8 odcinków specjalnych, czołówka klasyfikacji Inter Cars Szuter Cup 2017 – tak w skrócie można przedstawić zbliżające się wydarzenie, które zapewne, jak co roku będzie obfitowało w prawdziwą moc atrakcji i wrażeń nie tylko dla uczestników, ale i kibiców.
 
Rajdowa sobota (17.06.2017) to dzień „administracyjny”. Prawdziwe ściganie rozpocznie się dzień później wyjazdem ze strefy serwisowej punktualnie o godz. 10:00. Stałych bywalców tego wydarzenia może czekać niemałe zaskoczenie ponieważ tegoroczna trasa zostało dość mocno zmieniona. Zatem debiutanci, którzy po raz pierwszy pojawią się na Rajdzie wcale więc nie będą na straconej pozycji.
 
Zespół MF Pajka Rally Team pojedzie nowym autem - Peugeotem 208R2. Za kierownicą zobaczymy stały skład: Paulę Kucharewicz, którą będzie wspomagał pilot – Bartosz Dzienis.
 
- To już druga impreza, na której będziemy chcieli pokazać na co nas stać jadąc Peugeotem. To zarazem nasz drugi udział w Warmińskich Szutrach. Wierzymy, że ubiegłoroczne doświadczenia zaprocentują jeszcze lepszym wynikiem w tym roku. Ciężko pracowaliśmy, przygotowując się do tego sezonu – mówi Paula Kucharewicz - Czujemy się mocni. Nasz zespół powiększył się o kolejnych mechaników, ale oczywiście nie przesądzajmy. My wciąż zbieramy cenne doświadczenia.

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl