| Autor: redakcja3

Maciej Fedyna nowym Prezesem Zarządu Generali w Polsce

Podczas dzisiejszego (26 czerwca 2020 r.) posiedzenia Rady Nadzorczej Maciej Fedyna został wybrany na nowego Prezesa Zarządu spółek ubezpieczeniowych Generali Polska. Zastąpi on Prezesa Andrea Simoncelli, który został powołany na nowego Przewodniczącego Rady Nadzorczej Generali T.U. S.A., Generali Życie T.U. S.A i Generali Finance Sp. z o.o.

Maciej Fedyna nowym Prezesem Zarządu Generali w Polsce
Maciej Fedyna obejmie 1 lipca br. obowiązki Prezesa Zarządu trzech spółek: Generali T.U. S.A., Generali Życie T.U. S.A. i Generali Finance Sp. z o.o. W spółce życiowej i majątkowej objęcie stanowiska Prezesa Zarządu wymaga zgody Komisji Nadzoru Finansowego. Maciej Fedyna jest także Prezesem Zarządu Concordii Polska T.U. S.A.

W związku z wyborem Macieja Fedyny na stanowisko Prezesa Zarządu, Rada Nadzorcza postanowiła powołać z dniem 1 lipca 2020 r. Roberta Sagałę, Dyrektora Departamentu Aktuariatu Finansowego i Reasekuracji w Generali, na nowego Członka Zarządu, odpowiedzialnego za finanse w spółkach Generali Polska.

Z dniem 1 lipca 2020 r. Rada Nadzorcza powołała również Rajmunda Rusieckiego na Członka Zarządu Generali T.U. S.A. Rajmund Rusiecki jest Członkiem Zarządu Generali Życie T.U. S.A. i Concordia Polska T.U. S.A. odpowiedzialnym za sprzedaż.


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!