| Autor: maschiogaspardo

MASCHIO-GASPARDO wciąż inwestuje i rozwija się we Włoszech

Grupa kontynuuje proces rozwoju wraz z otwarciem firmy PRIMIS i nowego zakładu produkcyjnego w San Vito al Tagliamento, Pordenone, produkującego rozsiewacze nawozu we współpracy z rodziną Unicka i Busolin.

MASCHIO-GASPARDO wciąż inwestuje i rozwija się we Włoszech

Maschio Gaspardo

W ciągu 6 miesięcy Grupa przyspieszyła proces ekspansji przemysłowej, w celu zwiększenia mocy produkcyjnej i rozszerzenia asortymentu maszyn, obejmującego cały obszar mechanizacji rolnictwa.

Otwarcie nowego zakładu produkcyjnego we Włoszech

Otwarcie nowego zakładu produkcyjnego w San Vito al Tagliamento, nabytego w ramach współpracy z rodziną Busolin, potwierdza wolę Grupy Maschio Gaspardo Unigreen do dalszego inwestowania we Włoszech, ale również ma istotny wpływ na zatrudnienie w regionie szczególnie dotkniętym przez obecny kryzys gospodarczy, który doprowadził do zamknięcia wielu firm i utraty wielu miejsc pracy. 

W nowym zakładzie produkcyjnym w San Vito al Tagliamento firmy PRIMIS, grupa Maschio Gaspardo Unigreen ma na celu stworzenie ważnego przemysłowego ośrodka produkcji maszyn rolniczych we Włoszech, który zamierza osiągać obroty w wysokości 350 milionów euro. W szczególności zakład produkcyjny, przy współpracy z Unicka, będzie produkować rozsiewacze nawozu, dostarczając zaawansowane technologicznie urządzenia do precyzyjnego wysiewu nawozów w celu, spełnienia różnych potrzeb precyzyjnego rolnictwa. Po otwarciu, fabryka będzie zatrudniać około 110 osób.

- W dalszym ciągu inwestujemy w naszym kraju, mówi prezes Egidio Maschio, - ponieważ mocno w niego wierzymy. Niestety słowo kryzys jest dobrze znane we Włoszech , niemniej jednak wierzę, że w takim wypadku musimy zacząć, otwierać się na rynki zagraniczne, poprzez umacnianie naszej współpracy. Silny duch i wola naszego narodu jest naszym bogactwem. Jesteśmy ciężko pracującymi, rzemieślnikami znanymi na całym świecie dzięki naszym talentom i skłonnościom do wprowadzania innowacji. Partnerstwo to pozwala nam być bardziej konkurencyjnym w sektorze sprzętu rolniczego. Z tego powodu chciałbym podziękować dostawcom i instytucjom bankowym za ich ciągłe wsparcie. I chcę także, podziękować naszym pracownikom. To ich zaangażowanie, pozwoliło nam rozwijać i ulepszać nasz biznes dzień po dniu przez ponad 50 lat.

Czytaj więcej o Maschio Gaspardo


Tagi:
źródło: