| Autor: agrozaopatrzenie

Nowy Rok z Owanol Extra

Nowy rok to nowe postanowienia. Wszystkie z nich mają jedną wspólną cechę – sprawić, aby nasze dotychczasowe życie stało się "łatwiejsze" i "przyjemniejsze".

Nowy Rok z Owanol Extra

OWANOL EXTRA

W obszarze zwalczania insektów na pewno ułatwi to nasz nowy produkt. Owanol® Extra to łatwy w użyciu i szybki w działaniu preparat owadobójczy. Innymi słowy to idealny kandydat na pozbycie się uciążliwego sąsiedztwa w postaci karaluchów, prusaków, rybików cukrowych i mrówek. Preperat przeznaczony jest do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych, fabrycznych, magazynowych oraz użyteczności publicznej.

Substancja czynna:

  • Permetryna - 5 g/l
  • PBO – 45 g/l
Forma użytkowa:
 
Preparat w postaci gotowej do użycia cieczy w wygodnej butelce z atomizerem zapewniającym łatwą i dokładną aplikację.
 
Stosowanie:
 
Opryskiwać miejsca gnieżdżenia i gromadzenia się owadów oraz zauważone drogi ich wędrówek: dolne części ścian, podłogi, powierzchnie przy listwach przypodłogowych, za meblami, w okolicach instalacji sanitarnych, w pobliżu rur hydraulicznych i C.O., za zlewozmywakami oraz wszelkie szczeliny stanowiące kryjówki owadów. Oprysk wykonać z odległości 20 – 30 cm tak, aby dokładnie pokryć całą opryskiwaną powierzchnię.

Więcej informacji o firmie Agro Zaopatrzenie sprzedawcy preparatu owadobójczego Owanol Extra znajdziesz w wizytówce firmy.

 

Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!