| Autor: oxytree

Ostatnie dni otwarte na pokazowej plantacji Oxytree

Oxytree, posadzone w Stoszycach w maju 2017 roku, zostały ścięte rok później. Od momentu cięcia osiągnęły ponad 4 metry! Dni otwarte to wyjątkowa okazja, aby zobaczyć je na żywo i przekonać się, jak wygląda wzorcowa plantacja Oxytree.

Ostatnie dni otwarte na pokazowej plantacji Oxytree
Wydarzenie organizowane jest cyklicznie z myślą o tych, którzy zastanawiają się nad założeniem własnej plantacji Oxytree. Uczestniczą w nim eksperci Oxytree, w tym Specjalista ds. Uprawy Oxytree w firmie Oxytree Solutions Poland Sp. z o.o., który pełni rolę opiekuna plantacji. Podczas spotkania będzie można zaczerpnąć jego rad i sprawdzić, jakie rozwiązania zastosował na plantacji pokazowej. Specjalista odpowie na wszystkie pytania, począwszy od przygotowania gruntu i sadzenia Oxytree, po pielęgnację i wycinkę drzew. Na temat pozyskiwania drewna i opcji jego odkupu opowie Dyrektor Sprzedaży. Przedstawi on dodatkowo wstępny kosztorys inwestycji w plantację Oxytree.
 
Ponieważ zostały ostatnie niższych cen, podczas spotkania możliwy będzie zakup sadzonek Oxytree na sezon 2019!
 

Spotkanie na pokazowej plantacji Oxytree w Stoszycach koło Kątów Wrocławskich już w tę sobotę (29.10.2018) w godz. 9:00-14:00.


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!