| Autor: oxytree

Pokazowe Sadzenie Oxytree już w tę sobotę!

W tym roku, sezon nasadzeń jest szczególnie ważny dla firmy Oxytree Solutions Poland. Na terenie Stoszyc pod Wrocławiem, powstało centrum logistyczne Oxytree, na którym znajdują się, m.in. szklarnie z sadzonkami przygotowanymi do dostawy. Oprócz tego, powstaje tam również Pokazowa Plantacja Oxytree, na którą w sobotę (13 maja) trafią sadzonki posadzone wspólnie z pracownikami firmy Oxytree.

Pokazowe Sadzenie Oxytree już w tę sobotę!
Pokazowe Sadzenie Oxytree odbędzie się już w tę sobotę (13 maja), o godz. 11:00. Podczas wydarzenia Specjalista ds. Upraw Oxytree pokaże, jak prawidłowo sadzić drzewa oraz udzieli wszelkich informacji na temat pielęgnacji Oxytree. Każdy zainteresowany założeniem plantacji Oxytree, bądź świeżo upieczony właściciel, przed którym pierwsze sadzenie, powinien wykorzystać okazję i wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.

W trakcie Pokazowego Sadzenia będzie można porozmawiać z ekspertami i pracownikami firmy Oxytree, a także zobaczyć, jak wygląda drewno Oxytree i poznać jego zastosowanie. Poza sadzeniem drzew przewidziany jest również poczęstunek i atrakcje dla najmłodszych – oprócz adopcji drzewka, nadania mu imienia i własnoręcznego posadzenia, czeka na dzieci malowanie buziek oraz drobne upominki.

Udział w Pokazowym Sadzeniu Oxytree to nie tylko okazja do rozmowy na temat Oxytree z ekspertami i instruktarz z sadzenia oraz pielęgnacji. To tworzenie plantacji drzew, które posiadają niezwykłe właściwości i pochłaniają nawet 10 razy więcej dwutlenku węgla niż rodzime gatunki.
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!