Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Pokazowe Sadzenie Oxytree już w tę sobotę!

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


W tym roku, sezon nasadzeń jest szczególnie ważny dla firmy Oxytree Solutions Poland. Na...

W tym roku, sezon nasadzeń jest szczególnie ważny dla firmy Oxytree Solutions Poland. Na terenie Stoszyc pod Wrocławiem, powstało centrum logistyczne Oxytree, na którym znajdują się, m.in. szklarnie z sadzonkami przygotowanymi do dostawy. Oprócz tego, powstaje tam również Pokazowa Plantacja Oxytree, na którą w sobotę (13 maja) trafią sadzonki posadzone wspólnie z pracownikami firmy Oxytree.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Pokazowe Sadzenie Oxytree odbędzie się już w tę sobotę (13 maja), o godz. 11:00. Podczas wydarzenia Specjalista ds. Upraw Oxytree pokaże, jak prawidłowo sadzić drzewa oraz udzieli wszelkich informacji na temat pielęgnacji Oxytree. Każdy zainteresowany założeniem plantacji Oxytree, bądź świeżo upieczony właściciel, przed którym pierwsze sadzenie, powinien wykorzystać okazję i wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.

W trakcie Pokazowego Sadzenia będzie można porozmawiać z ekspertami i pracownikami firmy Oxytree, a także zobaczyć, jak wygląda drewno Oxytree i poznać jego zastosowanie. Poza sadzeniem drzew przewidziany jest również poczęstunek i atrakcje dla najmłodszych – oprócz adopcji drzewka, nadania mu imienia i własnoręcznego posadzenia, czeka na dzieci malowanie buziek oraz drobne upominki.

Udział w Pokazowym Sadzeniu Oxytree to nie tylko okazja do rozmowy na temat Oxytree z ekspertami i instruktarz z sadzenia oraz pielęgnacji. To tworzenie plantacji drzew, które posiadają niezwykłe właściwości i pochłaniają nawet 10 razy więcej dwutlenku węgla niż rodzime gatunki.

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


 • Sytuacja hydrologiczna w Polsce. Wracają upały (9.08.2017)
 • Sytuacja hydrologiczna w Polsce. Wracają upały (9.08.2017)

  Zarządy Gospodarki Wodnej na bieżąco monitorują sytuację na rzekach i zbiornikach retencyjnych. Gospodarka prowadzona na zbiornikach administrowanych przez regionalne zarządy gospodarki wodnej...
 • Uwaga na mszycę burakową
 • Uwaga na mszycę burakową

  Jak wskazuje Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa, na plantacjach buraków cukrowych i pastewnych w siedmiu województwach Polski pojawiła się mszyca burakowa. Decyzję o walce z...
 • Początek wielkiego sadzenia w lasach
 • Początek wielkiego sadzenia w lasach

  Lada dzień w lasach zacznie się wielkie sadzenie. Prognozy pogody są jednoznaczne. Wiosna w końcu wyszła z cienia, to oznacza, że w lasach rozpoczyna się czas wielkiego sadzenia.
 • Konferencja naukowa
 • Konferencja naukowa "Oxytree – jedno drzewo, wiele korzyści" już 12 kwietnia!

  Szybko rosnące drzewa Oxytree wzbudzają coraz większe zainteresowanie, również w środowisku naukowym. Przedstawiciele największych uczelni w Polsce przyglądają się kondycji drzew rosnących na...
 • Wiosna leśnych ludzi
 • Wiosna leśnych ludzi

  Mimo że za oknami jeszcze zimowo, to dla leśników już zaczęła się wiosna. To czas pełnej mobilizacji i przygotowań do odnowień oraz zalesień.
Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl