| Autor: mikolaj

POM Brodnica zmienia wizerunek

Widać już pierwsze efekty działań KFMR Krukowiak, nowego właściciela POM Brodnica.

POM Brodnica zmienia wizerunek
Po zakupie firmy pod koniec czerwca nowy prezes POM Brodnica Seweryn Borkowski, kierujący także KFMR Krukowiak, rozpoczął proces modernizacji firmy z Brodnicy. Co prawda najbardziej intensywne prace dotyczą organizacji i technologii produkcji, ale ich efekt na zewnątrz jeszcze nie jest dobrze widoczny. Za to bardzo dobrze widać zmiany wizualne.

Od tego tygodnia brodnicki POM posługuje się zupełnie nowym logo – jest ono prostsze i ma zdecydowanie bardziej nowoczesną stylistykę niż poprzedni logotyp, którym firma posługiwała się od wielu lat. Obecne logo poprzez motyw lwa nawiązuje do obecnego związku z KFMR Krukowiak.

Zmiany wizualne zaszły także w nazewnictwie i znakowaniu maszyn. W tym tygodniu do dealerów POM Brodnica i KFMR Krukowiak trafiły nowe cenniki maszyn z Brodnicy. Najbardziej widoczną zmianą jest nowe nazewnictwo maszyn inspirowane alfabetem greckim. Od teraz w ofercie POM Brodnica są m. in.:
- brony talerzowe Alfa
- kultywatory ścierniskowe Beta
- kultywatory bezorkowe Delta
- agregaty do uprawy przedsiewnej Sigma
- agregaty uprawowo-ścierniskowe Zeta
- siewniki uniwersalne Jota
- siewniki poplonów Lambda
- wały uprawowo-łąkowe Omega
- brony mulczowe Gamma itd.

Jak podkreśla prezes POM Brodnica Seweryn Borkowski, póki co widać zmiany w wizerunku, ale już wkrótce da się dostrzec zmiany w wyglądzie i jakości wykonania maszyn. Krukowiak znany jest z wysokiej jakości produktu oraz sprawnego serwisu, te same standardy wdrażane będą także w Brodnicy. Na szczęście w POM-ie nie brakuje fachowców, z którymi można bez obaw rozwijać firmę.


 


Tagi:
źródło: