| Autor: redakcja

Wakacje znalazły rolnika. I to w Polsce!

Polak zwyciężył w konkursie zorganizowanym przez 365FarmNet. Konkurencja była spora – o czek wartości 10 tys. euro walczyli rolnicy z Niemiec, Francji, Austrii, Szwajcarii i Polski. Ryszard Boczar, zwycięzca, podkreśla, że konkurs zapewni mu podwójną nagrodę: wakacje marzeń na Rodos w Grecji oraz usprawnienie pracy w gospodarstwie. Co najważniejsze - tą drugą może „zdobyć” każdy!

Wakacje znalazły rolnika. I to w Polsce!
Międzynarodowy konkurs zorganizowany przez 365FarmNet dobiegł końca. Aby wziąć w nim udział, trzeba było zarejestrować się w programie 365FarmNet, dodać tam przynajmniej jedno pole i rozpocząć dokumentowanie prac w gospodarstwie. Oczywiście, osoby, które dotychczas były zarejestrowane w programie i prowadziły dokumentację, a więc miały aktywne konto, również kwalifikowały się do walki o nagrodę główną: 10 000 EUR do wydania np. na wakacje marzeń. 
 
Już od 15.listopada ub.r. spływały kolejne zgłoszenia – coraz więcej rolników rejestrowało się na platformie 365FarmNet. Konkurencja była spora, ponieważ konkurs został ogłoszony w Niemczech, Francji, Austrii, Szwajcarii i w Polsce. 
 
- Ostatnie „zgłoszenia”, a więc rejestracje w programie, były jeszcze 31. stycznia – do tego dnia trwał konkurs. A było o co walczyć – w konkursie 365FarmNet do wygania było 10 000 euro oraz nagrody dodatkowe: dron DJI „Mavic Air", walizka RIMOWA Travel Trolley oraz 7 modeli traktora CLAAS ARION 440 w skali 1:32 z limitowanej edycji – mówi Monika Cieniawska z 365FarmNet.

Na rozstrzygnięcie trzeba było trochę poczekać – konkurs był organizowany przez centralę firmy 365FarmNet w Niemczech i tam też zwycięzcy byli wybierani. Cierpliwość się jednak opłaciła - laureatem został Polak, Ryszard Boczar z Buszyc (woj. opolskie).


Tagi:
GPS +
źródło: