Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
WeChat Pay już w Europie

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


BNP Paribas, wiodący bank w Europie z międzynarodowym zasięgiem, udostępni klientom z sektora...

BNP Paribas, wiodący bank w Europie z międzynarodowym zasięgiem, udostępni klientom z sektora handlu detalicznego we Francji, a następnie w całej Europie popularną w Chinach usługę płatności mobilnych WeChat Pay.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Każdego roku Europę odwiedza niemal 7,4 mln turystów z Chin. Z usługi mobilnych płatności WeChat Pay korzysta ok. 600 mln chińskich konsumentów, w efekcie czego jest ona potężnym narzędziem w rękach detalistów chcących przyciągnąć i zyskać lojalność chińskich klientów podróżujących za granicą. WeChat Pay wpisuje się w politykę innowacyjności BNP Paribas, umożliwiając sieciom detalicznym oferowanie bardziej optymalnej obsługi swoim klientom z zagranicy. 
 
- Cieszymy się ze współpracy z Grupą Galeries Lafayette w zakresie udostępnienia rozwiązania WeChat Pay. BNP Paribas po raz kolejny wykazuje się innowacyjnością oraz umiejętnością wspierania swoich klientów. Obecnie oferujemy najbardziej kompleksową na rynku ofertę rozwiązań płatniczych skierowaną do detalistów obsługujących klientów z Chin – podkreślił Pierre Fersztand, globalny dyrektor ds. zarządzania gotówką w BNP Paribas.   
 
Po raz pierwszy w Europie rozwiązanie WeChat Pay zostało uruchomione we wrześniu br. w dwóch paryskich flagowych sklepach Grupy Galeries Lafayette – Galeries Lafayette Hausmann oraz BHV MARAIS. 
 
WeChat to chiński portal społecznościowy, komunikator internetowy i aplikacja mobilna, służąca m.in. jako platforma do zakupów i płatności.

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


 • Precyzyjny Gospodarz na Targach AGRO-TECH w Minikowie
 • Precyzyjny Gospodarz na Targach AGRO-TECH w Minikowie

  W 2016 roku turniej Precyzyjny Gospodarz wystartował z nową, odświeżoną formułą. Pierwszych Precyzyjnych Gospodarzy w VI sezonie konkursu, poznaliśmy podczas AGRO-PARK w Lublinie i Opolagrze w...
 • Pijemy więcej wody – 112 litrów w ciągu roku
 • Pijemy więcej wody – 112 litrów w ciągu roku

  W ostatnich latach produkcja wody butelkowej w okresie letnim odnotowuje znaczący wzrost, co spowodowane jest głównie rosnącym popytem na rynku krajowym. Od 2013 do 2016 roku spożycie wody...
 • play Konferencja Drobiarska 2018
 • Konferencja Drobiarska 2018

  Pod hasłem "Polska Branża Drobiarska w obliczu nowych wyzwań" miała miejsce konferencja w Józefowie k. Warszawy. Podczas, której padło wiele interesujących punktów widzenia zagranicznych jak i...
 • play Rynek mięsa drobiowego - raport 2018
 • Rynek mięsa drobiowego - raport 2018

  W Warszawie 12 czerwca 2018 r. BGŻ BNP Paribas wspólnie z Krajową Radą Drobiarstwa Izbą Gospodarczą przedstawił najnowszy raport na temat aktualnej sytuacji branży drobiarskiej. Co czeka polską...
 • play 900 tys. zł na inwestycje - Tydzień Gospodarza 31 maja 2018 r.
 • 900 tys. zł na inwestycje - Tydzień Gospodarza 31 maja 2018 r.

  Nawet 900 tys. zł na inwestycje w "Modernizację gospodarstw rolnych". można ubiegać się o pomoc na inwestycje w "Modernizację gospodarstw rolnych". Oglądaj Tydzień Gospodarza 31 maja 2018 r.
Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl