Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
WeChat Pay już w Europie

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


BNP Paribas, wiodący bank w Europie z międzynarodowym zasięgiem, udostępni klientom z sektora...

BNP Paribas, wiodący bank w Europie z międzynarodowym zasięgiem, udostępni klientom z sektora handlu detalicznego we Francji, a następnie w całej Europie popularną w Chinach usługę płatności mobilnych WeChat Pay.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Każdego roku Europę odwiedza niemal 7,4 mln turystów z Chin. Z usługi mobilnych płatności WeChat Pay korzysta ok. 600 mln chińskich konsumentów, w efekcie czego jest ona potężnym narzędziem w rękach detalistów chcących przyciągnąć i zyskać lojalność chińskich klientów podróżujących za granicą. WeChat Pay wpisuje się w politykę innowacyjności BNP Paribas, umożliwiając sieciom detalicznym oferowanie bardziej optymalnej obsługi swoim klientom z zagranicy. 
 
- Cieszymy się ze współpracy z Grupą Galeries Lafayette w zakresie udostępnienia rozwiązania WeChat Pay. BNP Paribas po raz kolejny wykazuje się innowacyjnością oraz umiejętnością wspierania swoich klientów. Obecnie oferujemy najbardziej kompleksową na rynku ofertę rozwiązań płatniczych skierowaną do detalistów obsługujących klientów z Chin – podkreślił Pierre Fersztand, globalny dyrektor ds. zarządzania gotówką w BNP Paribas.   
 
Po raz pierwszy w Europie rozwiązanie WeChat Pay zostało uruchomione we wrześniu br. w dwóch paryskich flagowych sklepach Grupy Galeries Lafayette – Galeries Lafayette Hausmann oraz BHV MARAIS. 
 
WeChat to chiński portal społecznościowy, komunikator internetowy i aplikacja mobilna, służąca m.in. jako platforma do zakupów i płatności.

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl