| Autor: kkj6

Wielka akcja promocyjna ZETOR 65 TRACTOR SHOW

Zetor Polska Sp. z o.o. obchodzi w tym roku 65 lecie istnienia firmy. W związku z tym spółka zorganizowała cykl oryginalnych i atrakcyjnych prezentacji swoich ciągników oraz ich dodatkowego wyposażenia.

Wielka akcja promocyjna  ZETOR 65 TRACTOR SHOW

Ta wyjątkowa akcja pod hasłem ZETOR 65 TRACTOR SHOW rozpoczęła się w marcu tego roku w Czechach, a dokładnie w mieście powstania firmy, czyli w Brnie. Po licznych prezentacjach na terenie Czech oraz Słowacji spółka przedstawi swoje produkty także w Polsce. Będzie to dziesięć pokazów w różnych miejscowościach. Następnie akcja przeniesie się na Węgry.


W czasie trwania kampanii zostanie przeprowadzonych łącznie 39 prezentacji w przeciągu niecałych 4 miesięcy w czterech różnych krajach.


Każdy pokaz objęty jest bogatym programem, który prócz prezentacji wspaniałych ciągników oraz dodatkowego wyposażenia zapewni uczestnikom możliwość zapoznania się z historią przedsiębiorstwa wraz obejrzeniem historycznych ciągników.


Nie zapomniano także o licznych konkursach. Najmłodsi mogli wziąć udział w zabawie o charakterze przygodowym. Z kolei starsi uczestnicy mieli możliwość sprawdzenia swojej zręczności podczas Zetor Rodeo. Dla przybyłych nie zabrakło również smacznego poczęstunku i napojów.Tagi:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!