| Autor: weremczuk

Zbiór warzyw kombajnem ALINA SUPERNOVA w Twoim gospodarstwie! Indywidualne pokazy zbioru!

Tradycyjnie, jak co roku firma WEREMCZUK organizuje pokaz zbioru warzyw korzeniowych kombajnami z serii ALINA.

Zbiór warzyw kombajnem ALINA SUPERNOVA w Twoim gospodarstwie! Indywidualne pokazy zbioru!
W tym roku pokazy rozpoczynają się już w lipcu w gospodarstwach, gdzie uprawiana jest marchew na wczesny zbiór. Pokazy są organizowane indywidulanie dla zainteresowanych rolników w ich własnych gospodarstwach.

Zgłoszenia od chętnych osób, które chciałby przetestować sprzęt marki WEREMCZUK przyjmowane są niemal przez cały rok, a termin pokazów ustalany jest indywidualnie.

Firma WEREMCZUK serdecznie zaprasza do kontaktu wszystkich producentów warzyw, którzy pragną zmodernizować swoje gospodarstwa i tym samym zwiększyć konkurencyjność. Zadzwoń i umów się! 668-013-356 lub 784-911-007.

Jak pracuje kombajn do warzyw korzeniowych ALINA?

Kombajny z serii ALINA przeznaczone są do zbioru marchewki, pietruszki, pasternaku, buraka ćwikłowego czy selera. Są to maszyny zaczepiane do ciągnika współpracujące z traktorami o mocy już od 80 KM, wyposażonymi w TUZ. Zbiór warzyw odbywa się z powierzchni płaskiej, jak i z upraw prowadzonych na redlinach czy zagonach. Warzywa wykopywane są z ziemi wraz z nacią. Korzenie są oczyszczone a nać oberwana. Zebrane warzywa są doskonałej jakości, dobrze oczyszczone i gotowe do przechowywania lub bezpośredniej sprzedaży na rynek.

 

Na firmowym kanale YouTube firmy WEREMCZUK można zapoznać się z obszernym materiałem prezentującym pracę kombajnów do warzyw m. in. ze zbioru marchewki kombajnem ALINA SUPERNOVA oraz relację z ubiegłorocznych spotkań z rolnikami.:

https://youtu.be/98EUGFnBgKo?list=PL2rYmmj-4GzfHZ0i0wntpsL4w_ZMwdjA_

Czytaj dalej na następnej stronie...


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!