| Autor:

Modernizacja gospodarstw rolnych - nowy nabór

Jeszcze nie ma nowego naboru do programu modernizacji gospodarstw, a on już się cieszy ogromnym zainteresowaniem rolników.

 

Rolnik, który już raz korzystał ze wsparcia unijnego, czeka z niecierpliwością na kolny nabór wniosków związanych z działaniami dotyczącymi modernizacji gospodarstwa rolnego.

 

Według rolników to jedyna metoda, która pozwala na renowację gospodarstwa poprzez zakup nowych maszyn. Jak dalej zgodnie twierdzą, to świetna inwestycja, gdyż nie stać ich na samodzielne kupno niezbędnych urządzeń, a dzięki dotacjom wychodzi to znacznie taniej.

 

Według prognoz pracowników Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR), drugi nabór wniosków o wsparcie program dotyczący modernizacji gospodarstwa rolnego. Termin składania wniosków nie jest jeszcze znany, ale już wiadomo, że nabór odbędzie się w dwóch etapach. W pierwszej kolejności przyjmowane będą wnioski od producentów mleka, bo rozpocznie się prawdopodobnie od 3 stycznia, a drugi etap od 17 stycznia 2011 roku.

Tagi:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!