| Autor: kkj6

„Polska smakuje” - czyli promocja polskiej żywności na międzynarodowych targach w Berlinie

Polska jest jednym z głównych partnerów zielonego tygodnia na targach w Berlinie. Goście mogą kosztować dań z każdego zakątka naszego kraju. Promuje się około stu polskich producentów.

„Polska smakuje” - czyli promocja polskiej żywności na międzynarodowych targach w Berlinie

Targi to idealne miejsce na promocje towarów z Polski. Część z odwiedzających będzie mogła pierwszy raz skosztować smakołyków przygotowali przygotowanych przez naszych wytwórców.


Polski pawilon odwiedziło do tej pory około sto tysięcy osób i w dalszym ciągu jest spore zainteresowanie. Niemniej jednak okres trwania targów jest trudnym czasem dla gospodarzy.


Niemcy nadal borykają się z problemem afery dioksynowej, a na ulicach Berlina zorganizowany został protest przeciwko modyfikacji żywności, dodawania do niej chemii oraz ogólnemu pogorszeniu się standardów jakości pożywienia.


Niemniej jednak demonstracja miała charakter pokojowy i dlatego tez nie doszło do żadnych incydentów. Szacuje się, że ulicami niemieckiej stolicy przeszło ponad 20 tysięcy demonstrantów.


Targi zakończą się 30 stycznia.Tagi:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!