Z dniem 1 września 2017 roku zostały zniesione Agencja Rynku Rolnego i Agencja Nieruchomości Rolnych. W miejsce instytucji został powołany Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

Nieruchomości dla Dolnośląskiej Izby Rolniczej

Ostatniego dnia ubiegłego roku, Oddział Terenowy ANR we Wrocławiu, przekazał nieodpłatnie Dolnośląskiej Izbie Rolniczej nieruchomości obejmujące grunt z zabudowaniami gospodarczymi i budynkami zaadoptowanymi na cele biurowe i socjalne o powierzchni ponad 0,4 ha i wartości prawie 3 mln zł.

Nieruchomości dla Dolnośląskiej Izby Rolniczej

Na przekazanych działkach zostaną zrealizowane inwestycje zgodne z działalnością statutową Izby: powstanie budynek administracyjno-biurowy oraz sale wykładowo-konferencyjne. Nieruchomości nieodpłatnie przekazane Dolnośląskiej Izbie Rolniczej, która aktywnie uczestniczy w życiu lokalnych społeczności, dowodzą, że działania ANR również nastawione są na rozwiązywanie problemów ekonomicznych i społecznych dolnośląskich wsi.

Źródło: http://www.anr.gov.pl/
Tagi:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!