Z dniem 1 września 2017 roku zostały zniesione Agencja Rynku Rolnego i Agencja Nieruchomości Rolnych. W miejsce instytucji został powołany Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.
| Autor: kkj6

Dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany mającej charakter pomocy de minimis w rolnictwie

Agencja Rynku Rolnego uprzejmie informuje, że w celu ułatwienia i uproszczenia sposobu wypełniania wniosku o dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany mającej charakter pomocy de minimis w rolnictwie na stronie internetowej udostępniono dla producentów rolnych wniosek w formie edytowalnej (pliku Excel).

Dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany mającej charakter pomocy de minimis w rolnictwie

Zachęcamy do korzystania z tej formy wypełnienia wniosku. Jednocześnie przypominając, że każdy wypełniony w ten sposób wniosek powinien zostać wydrukowany i własnoręcznie podpisany przez wnioskodawcę. Następnie złożony osobiście lub przesłany wraz z załącznikami do właściwego OT ARR.

Warunki uzyskania dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany w ramach pomocy de minimis w rolnictwie.

Pobierz:

Warunki uzyskania dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany  w ramach pomocy de minimis w rolnictwie (.pdf - 180 KB)

Źródło: http://www.arr.gov.pl/
Tagi:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!