| Autor: mikolaj

II rata pożyczki na spłatę zobowiązań publicznoprawnych

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa poinformowała o uruchomieniu możliwość wypłaty środków w wysokości drugiej raty pożyczki na sfinansowanie nieuregulowanych należności budżetowych o charakterze publicznoprawnym.

II rata pożyczki na spłatę zobowiązań publicznoprawnych

Druga rata może zostać wypłacona pożyczkobiorcom, którzy udokumentowali spłatę należności w wysokości pierwszej raty pożyczki. Płatności realizowane będą na bieżąco, z uwzględnieniem ostatecznego terminu wypłat przypadającego na dzień 20.09.2017 r. Pożyczkobiorcy zainteresowani otrzymaniem drugiej raty pożyczki powinii nawiązać kontakt w tej sprawie z Biurem Powiatowym ARiMR.

Jednocześnie warto pamiętać, że w ciągu miesiąca od wypłacenia drugiej raty pożyczki pożyczkobiorca zobowiązany jest spłacić należność oraz przedłożyć w Biurze Powiatowym ARiMR dokumenty potwierdzające spłatę nieuregulowanych należności w wysokości środków wypłaconych w ramach tej raty pożyczki. Obowiązek ten wynika z rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 27 stycznia 2015 r. w sprawie szczegółowego zakresu i sposobów realizacji niektórych zadań Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (Dz. U. 2015.187 ze zm.) oraz umowy pożyczki.Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!