| Autor: WinterWarm

Winterwarm - lider w zakresie ogrzewania budynków inwentarskich

Hodowcy sami dbają o czystość urządzeń, ale przepisy również nakładają wiele restrykcyjnych zasad sanitarnych, czy higienicznych i my już jesteśmy do tego w pełni przygotowani.

Winterwarm Polska oferuje kompletne rozwiązania grzewcze także  innych, uznanych marek, których jakość potwierdzona została tysiącami zrealizowanych i funkcjonujących w całej Europie inwestycji.
 
Mówi Pan Maciej Drobnik, Prezes Zarządu Winterwarm Polska Sp. z o.o.: Wszystkie rodzaje urządzeń, jakie mamy w ofercie są przygotowane bardzo specjalistycznie na potrzeby danej grupy klientów. Rozpoznajemy potrzeby naszych klientów i przygotowujemy urządzenia na najwyższym światowym poziomie. Prawdopodobnie jesteśmy liderem jeśli chodzi o ogrzewanie w Polsce jak i na świecie. Bardzo ważną dla nas grupą klientów są również hodowcy, zwłaszcza hodowcy brojlera, indyka, trzody chlewnej i bydła.

Firma Winterwarm na FERMIE prezentowała urządzenia dedykowane branży drobiarskiej.  Były to dwa modele urządzeń grzewczych o bezpośrednim nadmuchu.  Prezentowane nagrzewnice gazowe, z zamknięta komorą, wykonane są ze stali nierdzewnej i przystosowane są praktycznie dla wszystkich metod czyszczenia,  również tych z użyciem detergentów i myjek wysokociśnieniowych.
 
 
Hodowcy sami dbają o czystość urządzeń, ale przepisy również nakładają wiele restrykcyjnych zasad sanitarnych, czy higienicznych i my już jesteśmy do tego w pełni przygotowani. Chciałbym zaznaczyć, że prezentowane w Łodzi urządzenia są bardzo precyzyjnie nakierowane właśnie na produkcję kurcząt. Czyszczenie wykonujemy za pomocą powietrza, za pomocą odpowiednich preparatów dezynfekujących, lub przy użyciu myjek wysokociśnieniowych. Praktycznie nie mamy żadnych zagrożeń związanych z czyszczeniem. Budowa urządzenia jest do tego przygotowana - Maciej Drobnik.
 

Nagrzewnica jest otwierana z trzech stron, umożliwia to dokładne czyszczenie i praktycznie nieograniczony dostęp do wymiennika i do wszystkich ukrytych elementów. Ostre krawędzie nagrzewnicy są w takich miejscach, w których nie następuję osadzanie się brudu, co sprawia, że codzienna eksploatacja, jak i samo czyszczenie są na najwyższym możliwym poziomie.
 
 
Urządzenia grzewcze naszej firmy działają bardzo stabilnie. Każde nasze urządzenie, którego moc w specyfikacji technicznej określono np. na 100 KW, ma w zapasie  8 dodatkowych KW. Ponieważ przy każdym naszym urządzeniu te wartości zaokrąglamy w dół. Uważamy, że jeśli ktoś produkuje urządzenie o mocy 97 KW, to nie powinien mówić, że to jest 100. Dlatego robimy dokładnie odwrotnie. Mamy urządzenie 107, 108 KW - mówimy, proszę to jest 100. Jest to również nasza recepta na długowieczność tych urządzeń, ponieważ nie są obciążone maksymalnie nadmierną pracą - dodaje Maciej Drobnik.


Winterwarm Polska jest krajowym przedstawicielem holenderskiej grupy Winterwarm BV producenta światowej klasy systemów grzewczych dla obiektów wielkokubaturowych i budynków użyteczności publicznej.


Tagi:
źródło: