| Autor: Annaburger

Nie tylko rozrzutnik Annaburger

Annaburger to nie tylko rozrzutniki. Na targach w Ostródzie firma Annaburger prezentowała między innymi uniwersalny pojazd kombinowany HTS Teleliner 22.07, nowoczesny pojazd kombinowany, który może być użytkowany zarówno jako rozrzutnik uniwersalny, a także jako przyczepa objętościowa.

Annaburger to przede wszystkim uniwersalne rozrzutniki obornika i wapna, wozy asenizacyjne oraz przyczepy i wozy przeładowcze.
 
Na targach w Ostródzie firma Annaburger prezentowała między innymi uniwersalny pojazd kombinowany HTS Teleliner 22.07, nowoczesny pojazd kombinowany, który może być użytkowany zarówno jako rozrzutnik uniwersalny, a także jako przyczepa objętościowa. W łatwy sposób i w krótkim czasie można wymienić adapter rozrzutnika z 3 walcami na klapę przyczepy objętościowej. Bezstopniowo wysuwane aluminiowe ściany pozwalają szybko dopasować się do sytuacji i w pełni wykorzystać możliwości maszyny.  Wykorzystywany zarówno do wysypywania obornika i wapna,  jak i służący  jako przyczepa objętościowa. Pojazd o szerokim spektrum zastosowania.
 
 
Teleliner 22.07 wykorzystujemy zarówno do rozrzucania obornika, jak i do wysiewania wapna. Maszyna ta znajduje zastosowanie również jako przyczepa objętościowa do przewozu zielonek, czy kukurydzy - Andrzej Fos.
 

Nowości prezentowane przez Annaburger, to aktualnie rozrzutnik uniwersalny HTS 24.04 przeznaczony głównie dla usługodawców. Jest to maszyna o wzmocnionej konstrukcji i dużej przekładni z wzmocnionym napędem walców i talerzy.
 
 
Maszyny marki Annaburger można nabyć w Polsce przez rozbudowaną sieć Dilerską  w całym kraju. Ja reprezentuję firmę Agro Kompani Sp. z o.o,  zlokalizowaną w miejscowości Markusy, w województwie warmińsko-mazurskim, niedaleko Elbląga - dodaje Andrzej Fos.
 

W ofercie firmy Annaburger Polska Sp. z.o.o. od niedawna jest również rozsiewacz nawozów firmy Gustrower, dostępny w wersjach od 6 do 16 m3 pojemności.

 
Mówi Pan Andrzej Fos, firma  Agro Kompani Sp. z o.o, autoryzowany Diler marki Annaburger: zajmujemy się dystrybucją sprzętu i pojazdów marki Annaburger na północy Polski, głównie obszar województwa Pomorskiego i Województwa Warmińsko-mazurskiego.


Firma Annaburger Polska Sp. z o. o. to wyłączny importer maszyn producenta Annaburger Nutzfahrzeug GmbH na polskim rynku pojazdów rolniczych i przemysłowych. Firma dysponuje szeroką ofertą maszyn do transportu i nawożenia organicznego. W ofercie firmy są również części zamienne do produktów marki Fortschritt.


Tagi:
źródło: