| Autor: redakcja

Nowy polski ciągnik FARMTRAC 555 DTC

Agrio Plus podczas wystawy Agro-Park w Lublinie zaprezentował nowy, polski ciągnik FARMTRAC 555 DTC.

Firma Agrio Plus z Niedrzwicy Dużej oferuje maszyny rolnicze oraz całą gamę produktów wspomagających prowadzenie hodowli. Firma zaopatruje w sprzęt zarówno duże, jak i średnie oraz małe gospodarstwa rolne. W swojej ofercie posiadają produkty sezonowe jak nasiona, folie i siatki. Prowadzą sprzedaż pasz marki NUTRENA.
 
W Agrio Plus kupimy materiały eksploatacyjne oraz części zamienne, niezbędne do utrzymania każdego parku maszynowego w dobrej formie. Firma współpracuje z wieloma sprawdzonymi dostawcami. Specjaliści zatrudnieni w Agrio Plus  tworzą ofertę w oparciu o indywidualne oczekiwania cenowe i jakościowe klientów.
 
 
Jacek Głowacki, kierownik serwisu Agrio Plus: nasza firma powstała dwa lata temu,  dostarczamy sprawdzone towary i profesjonalne usługi dla rolnictwa. Podczas targów w Lublinie prezentujemy produkty dla mniejszych firm, natomiast w swojej ofercie posiadamy też produkty dla dużych firm i gospodarstw rolnych.
 

Firma zaprezentowała gamę ciągników FARMTRAC.
 
To polskie maszyny z Mrągowa, występujące w mocach od 26 KM, ciągniki przeznaczone do upraw tzw. miękkich czyli malina, truskawka, bądź też komunalne, przez model 555 DTC o mocy 48 KM, po modele większe, o mocy 113 KM. Prowadzone są prace nad ciągnikami o wyższych mocach które wkrótce będą dostępne. - dodaje Jacek Głowacki.
 
Farmtrac produkuje obecnie 20 typów i odmian maszyn. Oferują ciągniki z klimatyzowaną kabiną, ładowaczem czołowym i przednim TUZ. Ciągniki Farmtrac są produkowane na rynek polski, dla wielu krajów europejskich oraz północnej Afryki.


Tagi:
źródło: