| Autor: mikolaj

Włodzimierz Tomczyk zwycięzcą III edycji konkursu „Zbiornik Gospodarza”

W dniu 25 września br., podczas wystawy AGRO-SHOW 2016, poznaliśmy laureata konkursu „Zbiornik Gospodarza”, zorganizowanego przez Redakcję Gospodarz.pl przy współpracy z firmą SWIMER z Torunia, fundatora nagrody.

Włodzimierz Tomczyk zwycięzcą III edycji konkursu „Zbiornik Gospodarza”Finał Konkursu "Zbiornik Gospodarza"

Rozstrzygnięcie konkursu „Zbiornik Gospodarza” odbyło się w niedzielę podczas Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGRO-SHOW 2016, tj. rok po inauguracji trzeciej edycji konkursu.
 
O godzinie 12:30 przed stoiskiem Redakcji Portalu Gospodarz.pl zebrali się zwiedzający, organizatorzy konkursu oraz wszyscy zaciekawieni wynikiem trwającej niemal 365 dni zabawy. Osoby które wrzuciły swój kupon, tym bardziej emocjonująco oczekiwały na moment losowania.
 
Wszystkich przybyłych przywitał nasz redakcyjny kolega, po którym głos zabrała przedstawicielka firmy fundującej zbiornik na paliwo. Przedstawiła ona m.in. specyfikację techniczną nagrody oraz o możliwości dopasowania przez firmę SWIMER koloru zbiornika do gustu gospodarza.

Losowanie nagrody w konkursie "Zbiornik Gospodarz"
 
Po krótkim wstępnie przyszedł czas na oczekiwaną chwilę losowania dwupłaszowego zbiornika o pojemności 5000 litrów. Zaangażowana została w tym celu zwiedzająca wystawę dziewczynka o imieniu Agnieszka, która za pomoc otrzymała gadżety od Gospodarz.pl i firmy SWIMER.
 
Dziewczynka wybrała jedną spośród wielu karteczek, na której widniało nazwisko zwycięzcy, adres jego zamieszkania, dane kontaktowe, rodzaj prowadzonej produkcji oraz wielkość gospodarstwa. Laureatem III edycji konkursu „Zbiornik Gospodarza” okazał się gospodarz pochodzący z małej miejscowości położonej niedaleko Turku – pan Włodzimierz Tomczyk z Małoszyny, który złożył swoją kandydaturę podczas ubiegłorocznego AGRO SHOW.
 
Ze wgledu na fakt, że pan Włodzimierz nie był obecny na stoisku podczas losowania, zgodnie z regulaminem konkursu wykonano do niego telefon. Okazało się jednak, że akurat przebywał on tego dnia na AGRO SHOW i po paru chwilach dotarł na nasze stoisko, na którym zresztą był już kilkadziesiąt minut wcześniej, wrzucając swój kupon do IV edycji konkursu.
 
Po weryfikacji danych, pan Włodzimierz Tomczyk stał się właścicielem zbiornika, który zostanie dostarczony na jego 65-hektarowe gospodarstwo przez firmę SWIMER.
 
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z losowania Zbiornika Gospodarza oraz do wzięcia udziału w IV edycji konkursu.


Tagi:
źródło: