| Autor: mikolaj

Konkurs Zbiornik Gospodarza - wielkie losowanie nagrody podczas AGRO SHOW 2014

Firma SWIMER z Torunia i Redakcja Gospodarz.pl zapraszają wszystkich Gospodarzy na losowanie nagrody głównej w konkursie „Zbiornik Gospodarza”, które odbędzie się już 21 września, o godzinie 13:00, podczas wystawy AGRO SHOW 2014.

Konkurs Zbiornik Gospodarza - wielkie losowanie nagrody podczas AGRO SHOW 2014
Targi AGRO SHOW są największą w Polsce imprezą targową skupiającą w sobie wystawców z kraju i ze świata, przyciągającą z roku na rok coraz większe rzesze zainteresowanych osób. Z tego względu 15 jubileuszowa edycja Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGRO SHOW stała się doskonałą okazją do wystartowania konkursu „Zbiornik Gospodarza” zorganizowanego przez Redakcję Portalu Gospodarz.pl wraz z firmą SWIMER z Torunia, która zajmuje się doradztwem, dystrybucją oraz serwisem zbiorników na olej napędowy. Po 12 miesiącach zbierania Waszych kuponów czas na wielkie losowanie nagrody głównej - Zbiornika Gospodarza - już podczas AGRO SHOW 2014!

Szczęśliwym posiadaczem Zbiornika zostanie osoba, która jest pełnoletnią osobą fizyczną lub prawną i w jeden z możliwych sposobów (ręcznie lub elektronicznie) zgłosiła swoją kandydaturę oraz odpowie na pytanie konkursowe.


Na Wasze kupony czekaliśmy do 18 września 2014 r. teraz pozostało już tylko rozstrzygniecie konkursu. Zapraszamy na stoisko Portalu Gospodarz.pl (C 308) w niedzielę, 21 wsześnia 2014 r. o godzinie 13:00, podczas trzeciego dnia targów AGRO SHOW 2014 w Bednarach.

Zbiornik Gospodarza

 


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!