| Autor: mikolaj

Nowe funkcjonalności na Gospodarz.pl

Zapraszamy do zapoznania się z opisem nowych funkcjonalności na Gospodarz.pl. Zapraszamy do korzystania z naszej Tablicy, Wideoteki i personalizacji swojego profilu. Do odebrania czekają także nagrody i gadżety, które możecie otrzymać poprzez Ziarenka Gospodarz.pl.

Nowe funkcjonalności na Gospodarz.pl
Rejestracja na Gospodarz.pl nie wymaga wykonania żadnych skomplikowanych czynności, a cała procedura jest łatwiejsza, niż mogłoby się wydawać.Na środku górnej belki, na stronie głównej Gospodarz.pl, widnieje zakładka przekierowująca do formularza rejestracyjnego. Wystarczy wypełnić kilka pól, wpisując podstawowe dane, jak nick czy adres mailowy po czym wcisnąć przycisk potwierdź.

Zachęcamy do zamieszczania prawdziwych informacji dotyczących Was samych, gdyż pozwolą one na szybkie wyszukanie znajomych oraz łatwiejszą dostępność profilu dla przyjaciół.

Kolejnym etapem jest uzupełnienie dodatkowych pól dostępnych w edycji konta i odpowiedzi na kilka pytań przygotowanych przez zespół Gospodarz.pl, na które można odpowiedzieć od razu lub powrócić do nich po pewnym czasie.Warto pamiętać, iż dane w swoim profilu zawsze można modyfikować i usuwać. To samo dotyczy zgromadzonych kont znajomych. Po zakończeniu pracy w edycji konta, każdy zarejestrowany użytkownik może dodać bądź usunąć znajomego. W tym celu należy wybrać opcję „Znajomi/szukaj znajomych” i wprowadzić informację o interesującej nas osobie, czyli imię lub nazwisko. Można dodatkowo skorzystać z funkcji filtracji wpisując np. jej miejsce zamieszczania.W skrajnym przypadku, gdy powyższe metody zawiodą, poproście zarejestrowanego przyjaciela do dodania do grona znajomych.


Czytaj dalej na następnej stronie...


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!