Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
"Precyzyjny Gospodarz" na KWZH 2015 w Poznaniu

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


W połowie maja 2015 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich zagoszczą...

W połowie maja 2015 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich zagoszczą najpiękniejsze okazy zwierząt hodowlanych. XXVII Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Poznaniu będzie także okazją do zmierzenia się z torem sprawnościowym w ramach turnieju "Precyzyjny Gospodarz".


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Precyzyjny Gospodarz na KWZH 2015 w Poznaniu

W 2015 roku gospodarze rozpoczęli zmagania o miano "precyzyjnego" podczas Targów Agro-Park w Lublinie. Druga edycja czwartego sezonu turnieju "Precyzyjny Gospodarz" odbędzie się podczas Krajowej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w Poznaniu dzięki współpracy Redakcji Twojego Portalu Rolniczego Gospodarz.pl, firmy Metal-Fach, Zetor Polska i Banku BGŻ.

Zasady turnieju Precyzyjny Gospodarz
 
Turniej "Precyzyjny Gospodarz" podczas targów KWZH będzie przebiegał na zasadach obowiązujących w 2015 roku. 
Do dyspozycji uczestników oddany zostanie ciągnik marki Zetor zaopatrzony w tur oraz bela siana i przyczepa firmy Metal-Fach, która posłuży jako "gwóźdź programu".

U
czestnicy turnieju będą mieli za zadanie wyruszyć ciągnikiem z punktu "A" do punktu "B" oraz wrócić do pierwotnej pozycji. Z wyznaczonego miejsca na torze trzeba będzie wykonać manewr podniesienia beli siana za pomoca tura, w który zaopatrzony będzie ciągnik Zetor, a nastepnie odstawić ją na przyczepę Metal-Fach - odległą o kilka metrów od punktu "A". Stamtąd koniecznie trzeba będzie cofnąć ciągnikiem na wyznaczone pole i ruszyć z powrotem po belę z przyczepy. Z tego miejsca wystarczy już tylko powrócić do punktu wyjściowego, rozładować siano i zaparkować ciągnikiem w pierwotnym miejscu.
 

Czas przeznaczony na realizację zadania wynosi 10 minut. Z opinii pierwszych uczestników nowych zasad wynika, że zadanie z pozoru trudne, jest przejemne i łatwe do wykonania o czym świadczą wyniki uzyskane podczas AGRO-PARK.

Czytaj dalej na następnej stronie...


1 2

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +7 pkt. razem głosów: 7

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl