| Autor: redakcja1

Precyzyjny Gospodarz na targach Opolagra 2018

W sobotę i niedzielę, tj. 16 i 17 czerwca 2018 r. w Kamieniu Śląskim podczas targów Opolagra odbyły się kolejne eliminacje w tegorocznym turnieju "Precyzyjny Gospodarz".

Precyzyjny Gospodarz na targach Opolagra 2018Precyzyjny Gospodarz na targach Opolagra

Zgodnie z regulaminem do konkursu mogły przystąpić osoby, których poziom alkoholu w ich krwi nie przekraczał 0,2 promila. Wszyscy chętni, którzy przeszli weryfikację, otrzymali unikatowe koszulki "Precyzyjnego Gospodarza", które zdobyć można tylko poprzez udział w konkursie.

Zaraz po krótkiej instrukcji głównego sędziego, zgodnie z kolejnością zapisów, wystartowali pierwsi śmiałkowie. Do walki o miano precyzyjnego dodatkowo motywowały rodziny i znajomi uczestników, którzy kibicowali swoim faworytom.
 
Podczas Targów Opolagra 2018, każdy z zawodników miał okazję poczuć namiastkę mundialu. Zwłaszcza, że uczestnicy mieli za zadanie ładowarką z przymocowanymi widłami umieścić piłkę w bramce, a następnie wziąć ją i zaparkować. Po piłkę można było wysiąść i położyć ją rękoma na widłach uważając by jej nie zgubić w czasie jazdy. Niektórzy z uczestników precyzyjnie zbierali piłkę od razu widłami. Dodatkowo w sobotnich eliminacjach udział wzięła również pani, która swoją obecnością dodatkowo zaostrzyła rywalizację między panami.
 
Nad precyzją wykonania zadania czuwał sędzia główny, który doliczał za popełnione błędy jednorazowo 5 sekund kary oraz przedstawiciel firmy Giant Polska.

W sobotnich zmaganiach miano Precyzyjnego Gospodarza uzyskał – Patryk Rogalski z czasem – 0:58, a w niedzielę – Michał Menżyk z czasem – 0:37. Serdecznie gratulujemy!

 
Wyniki turnieju "Precyzyjny Gospodarz" na targach Opolagra

Sobota:
 1. Patryk Rogalski z czasem brutto: 0:58
 2. Sebastian Ledwoch z czasem brutto: 0:59
 3. Krzysztof Ledwoch z czasem brutto: 1:00
 4. Marcin Jakubowski z czasem brutto: 1:06
 5. Szymon Wawrzyniak z czasem brutto: 1:07
 6. Piotr Kocik z czasem brutto: 1:32
 7. Dorota Motzko-Wawrzyniak z czasem brutto: 1:44

Niedziela:
 1. Michał Menżyk z czasem brutto: 0:37
 2. Krzysztof Macek z czasem brutto: 0:46
 3. Piotr Stefanko z czasem brutto: 0:47
 4. Patryk Nawrat z czasem brutto: 0:48
 5. Damian Ledwoń z czasem brutto: 0:49
 6. Amadeusz Rzepka z czasem brutto: 0:50
 7. Arkadiusz Niemiec z czasem brutto: 0:53
 8. Grzegorz Połeć z czasem brutto: 1:03
 9. Grzegorz Panicz z czasem brutto: 1:09


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!