| Autor: redakcja1

Precyzyjny Gospodarz na Targach AGRO-PARK 2017 [video]

W dniach 4-5 marca 2017 r. w Lublinie odbyły się pierwsze eliminacje w tegorocznym turnieju „Precyzyjny Gospodarz”.
Precyzyjny Gospodarz na AGRO-PARK

Szósty sezon turnieju „Precyzyjny Gospodarz” rozpoczął się pełną parą począwszy od niesamowitej liczby zgłoszonych uczestników w rejestracji internetowej po sekundy różnic pomiędzy uzyskanymi czasami wśród startujących.
Pierwsza tegoroczna odsłona zawodów, w trakcie której wyłoniono najbardziej precyzyjnych gospodarzy, odbyła się 4 i 5 marca 2017 r. w Lublinie na Targach AGRO-PARK.

Zgodnie z regulaminem do konkursu mogły przystąpić osoby, które posiadały prawo jazdy kategorii co najmniej B lub T, a poziom alkoholu w ich krwi nie przekraczał 0,2 promila. Wszyscy chętni, którzy przeszli weryfikację, otrzymali unikatowe koszulki "Precyzyjnego Gospodarza", które zdobyć można jedynie poprzez udział w konkursie.

Tuż po krótkiej instrukcji głównego sędziego, zgodnie z kolejnością zapisów, wystartowali pierwsi śmiałkowie. Do walki o miano precyzyjnego dodatkowo motywowały rodziny i znajomi uczestników, którzy kibicowali swoim faworytom.

Podobnie jak w roku poprzednim każdy z zawodników miał okazję poczuć namiastkę atmosfery
unowocześnionego turnieju rycerskiego. W naszym wydaniu rolę rączego rumaka spełnił ciągnik Zetor Proxima, do którego przytroczona została lanca. Uczestnicy mieli za zadanie przekłuć balonik znajdujący się z jednej strony przyczepy Metal-Fach, a następnie zaparkować w wyznaczonym miejscu tyłem, strącić kolejny balonik i ponownie zaparkować. Po trzecim przebitym baloniku należało powrócić na miejsce startowe. Kreatywności i pomysłowości zawodnikom nie brakowało. Mieli oni bowiem możliwość poruszania się po torze wedle własnego uznania, przestrzegając jedynie wyznaczonych linii. Tym bardziej, że wykonanie zadania skutecznie utrudniały podmuchy wiatru, ale nawet taka przeszkoda nie stanęła śmiałkom na przeszkodzie w uzyskaniu rewelacyjnych czasów.

Nad precyzją wykonania zadania czuwał sędzia główny, który doliczał za popełnione błędy jednorazowo 5 sekund kary oraz przedstawiciel firmy Zetor Polska, który kontrolował manewry zawodników w kabinie.


Najbardziej precyzyjni gospodarze otrzymali zestaw nagród przygotowanych przez współorganizatorów zawodów, czyli firmę Zetor Polska, Metal-Fach, Bank BGŻ BNP Paribas i Redakcję Gospodarz.pl. W sobotę w zawodach zwyciężył Łukasz Żagiel z czasem - 1:47, natomiast w niedzielę – Krzysztof Dańko z czasem – 1:58. Serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia
galerii zdjęć z sobotnich i niedzielnych zmagań, które znajdziecie poniżej.


Przejdź na następną stronę by zobaczyć szczegółowe wyniki konkursu Precyzyjny Gospodarz podczas Targów AGRO-PARK...


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!