| Autor: deprezes

Precyzyjny Gospodarz sezon 7

Rozpoczynamy nową, już 7 edycję Precyzyjnego Gospodarza. W najbliższy weekend podczas Targów Rolniczych Agro-Park w Lublinie pierwsze zmagania tegoroczne.

Precyzyjny Gospodarz sezon 7
Aby zgłosić się do Turnieju Precyzyjny Gospodarz wystarczy udać się pod adres http://www.gospodarz.pl/turniej/

W tym roku o miano Precyzyjnego Gospodarza uczestnicy będą walczyć na ładowarce Giant, za pomocą której będzie trzeba odstawić ruchomy "ładunek" na przyczępę Metal-Fach w określonym miejscu. 

Jak zawsze wygrywa ten uczestnik, który wykona zadanie najprecyzyjniej i najszybciej. 

 
Targi Rolnicze AGRO-PARK to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez i  stało się miejscem spotkań rolników z Polski Południowo-Wschodniej oraz sąsiadów zza wschodniej granicy.

Nie zostało wiele czasu. Agro-Park odbędzie w dniach 3-4 marca 2018 roku na ternie Targów Lublin.
 
- Targi Rolnicze AGRO-PARK to bardzo ważne i cieszące się wielką popularnością święto dedykowane branży rolniczej umożliwiające nawiązanie kontaktów sprzedażowych, zaprezentowanie innowacyjnych rozwiązań oraz poszerzenie horyzontów poprzez udział w fachowych konferencjach czy warsztatach – podkreśla Łukasz Rachubiński, dyrektor projektu ze strony MTP.

Udział w targach to także niepowtarzalna okazja by spotkać znakomite grono profesjonalistów z branży oraz zasięgnąć porad na temat najnowszej technologii i rozwiązań wykorzystywanych w rolnictwie, uprawie roślin czy chowie zwierząt.


Tagi:
źródło: