| Autor: redakcja1

Precyzyjny Gospodarz już po raz piąty

Turniej Precyzyjny Gospodarz 2016 wystartuje w tym roku z nową, odświeżoną formułą. Pierwszych Precyzyjnych Gospodarzy w V sezonie konkursu wyłonimy już podczas Targów AGRO-PARK w Lublinie w dniach 5-6 marca 2016 r.

Precyzyjny Gospodarz już po raz piąty

Precyzyjny Gospodarz 2016

W 2016 roku Gospodarze rozpoczną zmagania o miano "precyzyjnego" podczas Targów AGRO-PARK w Lublinie. W porównaniu do zeszłorocznej edycji zmieni się ponownie sama formuła konkursu. W poprzedniej edycji uczestnicy zmagali się z torem sprawnościowym, w którym to ciągnik Zetor otrzymał tura, a wolnostojąca przyczepa Metal-Fach posłużyła jako "gwóźdź programu".

Jak to będzie wyglądać w tym roku? Czym zostaną zaskoczeni uczestnicy? Tego Wam nie możemy zdradzić, ale uchylając rąbka tajemnicy możemy powiedzieć, że tradycyjnie w konkursie będzie do dyspozycji ciągnik Zetor oraz przyczepa Metal-Fach i oczywiście jak zawsze będzie liczyła się precyzja. Zapowiada się niesamowita zabawa, do której serdecznie zapraszamy już dzisiaj!

Już dziś zapisz się do konkursu Precyzyjny Gospodarz

Tak jak dotychczas istnieją dwie drogi zapisania się do konkursu. Pierwsza z nich i zarazem najbardziej wygodna, polega na wypełnieniu formularza zgłoszeniowego dostępnego na Portalu Gospodarz.pl. Druga, to zapisy na stoisku Gospodarz.pl w dniu turnieju. Na uwagę zasługuje jednak fakt, iż ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. Warto odpowiednio wcześnie zapisać się do konkursu "i mieć spokój". Niezliczone są bowiem przypadki Gospodarzy, którzy chcieli wziąć udział w zabawie, gdy lista uczestników była już zamknięta.

Zobacz: Podsumowanie konkursu Precyzyjny Gospodarz 2015

Niezmienna pozostaje także weryfikacja osób chętnych wzięciem udziału w turnieju. Gospodarze w dniu konkursu muszą okazać ważne prawo jazdy kategorii B i przejść badanie alkomatem. Podobnie jak w ubiegłym roku i zgodnie z obowiązującym prawem, dopuszczalna wartość alkoholu we krwi nie może przekroczyć 0,2 promila.


 Tagi:
źródło: