| Autor: mikolaj

Szósty numer Informatora Gospodarza

W Czytelni Gospodarza pojawił już szósty numer Informatora Gospodarz.pl

Szósty numer Informatora Gospodarza

Informator Gospodarz.pl

W szóstym numerze Informatora wybudzamy Gospodarzy z zimowego snu rekomendując najważniejsze imprezy targowe w pierwszym półroczu 2015 roku. W lutym na dobre rozpoczął się nowy sezon targowo-konferencyjny w branży rolno-spożywczej, którego początek stanowiła ARENA AGRO Ostróda i FERMA 2015 w Łodzi. W najbliższych miesiącach czekają nas kolejne atrakcyjne imprezy targowe, o których szerzej piszemy od strony 8. Informatora. 

W pierwszy tegorocznym numerze Informatora Gospodarz.pl Waszej szczególnej uwadze polecamy informacje związane z wynikami zbiorów zbóż i rzepaku w 2014 r. oraz porównaniu giełdowych cen zbóż na zakończenie 2013 i 2014 roku. W najnowszym Informatorze zamieściliśmy również wiadomości dotyczące m.in. zbiorów warzyw i owoców z drzew w Polsce,  skupu mleka w bieżącym roku kwotowym oraz sytuacji na rynku trzody chlewnej.  Ponadto, gorąco zachęcamy do zapoznania się podsumowaniem rynku ciągników i przyczep rolniczych w 2014 roku.

W dziale poświęconym dotacjom znajdziecie informacje dotyczące oczekiwanego rozpoczęcia wypłat z PROW 2014-2020 oraz dopłat do materiału siewnego. W sekcji biznesowo-prawnej prezentujemy podstawowe informacje związane z Funduszem Wzajemnej Pomocy w Stabilizacji Dochodów Rolniczych. Waszej szczególnej uwadze polecamy zakładkę Gospodarz.pl, gdzie piszemy o naszym nowym projekcie – Tygodniu Gospodarza.

Warto pamiętać, że treści zawarte Informatorze Gospodarz.pl stanowią jedynie wycinek materiałów, które każdego dnia publikujemy na Portalu. Jeśli chcecie być na bieżąco zaglądajcie regularnie na www.gospodarz.pl, gdzie znajdziecie najważniejsze wiadomości rolno-spożywcze z kraju i ze świata.

 
O Gospodarz.pl Informator pytaj na stoisku Gospodarz.pl podczas imprez targowych. Najbliższa okazja już w czasie AGRO PARK 2015 w Lublinie (pawilon A, stoisko 41) oraz AGRO-TECH 2015 w Kielcach.

Kliknij w grafikę by przejść do czytelni i pobrać najnowszy numer Informatora Gospodarz.pl


 


Tagi:
źródło: