| Autor: redakcja1

Rusza szósty sezon turnieju Precyzyjny Gospodarz

W 2017 roku rozpocznie się 6. sezon turnieju Precyzyjny Gospodarz. Pierwszych laureatów tegorocznych zmagań poznamy już 4 i 5 marca 2017 r. podczas Targów AGRO-PARK w Lublinie.

Rusza szósty sezon turnieju Precyzyjny Gospodarz
Precyzyjny Gospodarz 2017
 
W 2017 r. Gospodarze rozpoczną zmagania o miano "precyzyjnego" podczas Targów AGRO-PARK w Lublinie. Podobnie jak w minionym roku, każdy z zawodników będzie miał okazję poczuć namiastkę atmosfery średniowiecznego turnieju rycerskiego. Jednakże w dużej mierze unowocześnionego, gdyż w naszym wydaniu rolę rączego rumaka spełni ciągnik Zetor, do którego przytroczona zostanie lanca. Uczestnicy będą mieli za zadanie przekłuć balonik znajdujący się z jednej strony przyczepy Metal-Fach, a następnie zaparkować w wyznaczonym miejscu tyłem, strącić kolejny balonik i ponownie zaparkować. Po trzecim przebitym baloniku należy powrócić na miejsce startowe.
 
Nad precyzją wykonania zadania będzie czuwał sędzia główny, który doliczy za popełnione błędy jednorazowo 5 sekund kary oraz przedstawiciel firmy Zetor Polska, który będzie kontrolował manewry zawodników w kabinie.

Już dziś zapisz się do konkursu Precyzyjny Gospodarz

Tak jak dotychczas istnieją dwie drogi zapisania się do konkursu. Pierwsza z nich i zarazem najbardziej wygodna, polega na wypełnieniu formularza zgłoszeniowego dostępnego na Portalu Gospodarz.pl (kliknij, aby się zapisać). Druga to zapisy na stoisku Gospodarz.pl w dniu turnieju.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc,
decyduje kolejność zgłoszeń. Warto odpowiednio wcześnie zapisać się do konkursu "i mieć spokój". Niezliczone są bowiem przypadki Gospodarzy, którzy chcieli wziąć udział w zabawie, gdy lista uczestników była już zamknięta.

Zobacz: Podsumowanie konkursu Precyzyjny Gospodarz 2016

Niezmienna pozostaje także weryfikacja osób chętnych wzięciem udziału w turnieju. Gospodarze w dniu konkursu muszą okazać ważne prawo jazdy kategorii B i przejść badanie alkomatem. Podobnie jak w ubiegłym roku i zgodnie z obowiązującym prawem, dopuszczalna wartość alkoholu we krwi nie może przekroczyć 0,2 promila.

 
Szósta edycja konkursu „Precyzyjny Gospodarz” organizowanego przez Twój Portal Rolniczy Gospodarz.pl będzie składać się z 8 eliminacji (sobota + niedziela), które odbędą się podczas 4 imprez:
  • 4-5 marca AGRO-PARK w Lublinie (lubelskie)
  • 10-11 czerwca OPOLAGRA w Kamieniu Śląskim (opolskie)
  • 1-2 lipca AGRO-TECH w Minikowie (kujawsko-pomorskie)
  • 19-20 sierpnia ROLTECHNIKA w Wilkowicach (wielkopolskie)
Pierwszy tegoroczny konkurs odbędzie się w sobotę, 4 marca o godzinie 12:30, a drugi w niedzielę, 5 marca o godzinie 12:00
 


Tagi:
źródło: