| Autor: redakcja1

Precyzyjny Gospodarz podczas targów AGRO-FARMA 2015

W dniach 5-6 września 2015 r. w Kowalewie Pomorskim odbyły się ostatnie eliminacje w tegorocznym turnieju "Precyzyjny Gospodarz".

Precyzyjny Gospodarz podczas targów AGRO-FARMA 2015Precyzyjny Gospodarz na AGRO-FARMA

Czwarty sezon turnieju "Precyzyjny Gospodarz" właśnie dobiegł końca. Ostatnia tegoroczna odsłona zawodów odbyła się 5 i 6 września 2015 r. w Kowalewie Pomorskim na targach AGRO-FARMA, w trakcie której wyłoniono tych najbardziej precyzyjnych gospodarzy.

Zgodnie z regulaminem do konkursu mogli przystąpić tylko Ci gospodarze, którzy posiadali prawo jazdy kategorii co najmniej B lub T, a poziom alkoholu w ich krwi nie przekraczał 0,2 promila. Wszyscy chętni, którzy przeszli weryfikację, otrzymali unikatowe koszulki "Precyzyjnego Gospodarza", które zdobyć można jedynie poprzez udział w konkursie.
 

Tuż po krótkiej instrukcji głównego sędziego, zgodnie z kolejnością zapisów, wystartowali pierwsi śmiałkowie. Do walki o miano precyzyjnego dodatkowo motywowały rodziny i znajomi uczestników, którzy kibicowali swoim faworytom. Tym bardziej, że w niedzielne popołudnie do walki stanęła jedyna pani, która bezbłędnie pokonała tor i kilku startujących.
 

Do dyspozycji uczestników oddany został ciągnik Zetor wyposażony w TUR. Zestawem tym należało przenieść belę siana na wyznaczone miejsce, zaparkować ciągnik tyłem, powrócić po belę z przyczepy, odstawić ją na pierwotne miejsce i wrócić na miejsce startu.
 

Kreatywności i pomysłowości zawodnikom nie brakowało. Mieli oni bowiem możliwość poruszania się po torze wedle własnego uznania, przestrzegając jedynie wyznaczonych linii.

Nad precyzją wykonania zadania czuwał sędzia główny, który doliczał za popełnione błędy jednorazowo 15 sekund kary oraz przedstawiciel firmy Zetor Polska, który kontrolował manewry zawodników w kabinie.

Najbardziej precyzyjni gospodarze otrzymali zestaw nagród przygotowanych przez współorganizatorów zawodów, czyli firmę Zetor Polska, Metal-Fach, Bank BGŻ BNP Paribas i Redakcję Gospodarz.pl.
W sobotę w zawodach zwyciężył Andrzej Pieniążek z czasem 3:12, natomiast w niedzielę – Piotr Kowalski z czasem – 2:47. Serdecznie gratulujemy!


(kliknij, aby powiększyć)


Przejdź na następną stronę by zobaczyć wyniki turnieju Precyzyjny Gospodarz podczas targów AGRO-FARMA...

Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!