| Autor: redakcja1

Turniej "Precyzyjny Gospodarz” na AGRO-PARK Lublin 2014

W dniach 25-26 października 2014 roku podczas trwania targów AGRO-PARK w Lublinie odbyły się ostatnie tegoroczne eliminacje w turnieju „Precyzyjny Gospodarz”.

TurniejPrecyzyjny Gospodarz AGRO-PARK 2014

Organizatorem zmagań w Lublinie był Twój Portal Rolniczy Gospodarz.pl przy ścisłej współpracy z firmami Zetor Polska, Metal-Fach oraz Bankiem BGŻ, a także Międzynarodowymi Targami Poznańskimi i Targami Lublin S.A.
 
W ramach konkursu uczestnicy musieli się zmierzyć z zadaniem polegającym na pokonaniu toru sprawnościowego mającego kształt łuku, jaki trzeba przejechać podczas egzaminu na prawo jazdy.
 
Każdy z Gospodarzy miał za zadanie wykonać manewr ciągnikiem Zetor z przyczepą Metal-Fach. Jak zawsze by móc wziąć udział w rywalizacji wymagane było posiadanie prawa jazdy potwierdzające możliwość kierowania przynajmniej pojazdami osobowymi. Poza tym uczestnicy konkursu musieli poddać się obowiązkowemu badaniu alkomatem, przy czym zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami prawa, w bieżącym sezonie za kółkiem mogły zasiąść osoby, których poziom alkoholu w wydychanym powietrzu nie przekroczył 0,2 promila. Niemniej jednak wszyscy uczestnicy wykazali się absolutną trzeźwością.
 
W 2014 roku z uwagi na ogromne zainteresowanie turniejem, a także coraz wyższym poziomem konkurencji czas przeznaczony dla jednego uczestnika na pokonanie toru został skrócony z 10 do 5 minut. Warto podkreślić, iż na zmagania podczas targów AGRO-PARK chętni zapisywali się już w marcu br.

Precyzyjny Gospodarz
(kliknij, aby powiększyć)
 
W ten oto sposób w ciągu dwóch dni wystartowało 27 osób, w tym aż trzy panie, które na równi z panami dzielnie walczyły o miano Precyzyjnego Gospodarza. Emocji było co niemiara, a dodatkowe pojawienie się uczestniczek w niedzielnej eliminacji tylko zaostrzyło konkurencję między startującymi, których nawet mroźny wiatr nie był w stanie ich ostudzić. Co ciekawe, w tym roku żadnemu z ubiegłorocznych laureatów nie udało się powtórzyć swojego zwycięstwa. W sobotę zwycięzcą zmagań został Grzegorz Ciołek, który pokonał tor z czasem 1 min 44 sekundy. Niewiele gorszy czas uzyskał zwycięzca niedzielej rywalizacji - Kamil Królik - 1 min. 56 sek.
 
Przypomnijmy, że główną nagrodą dla zwycięzcy eliminacji Precyzyjny Gospodarz w 2014 roku był aparat fotograficzny i wycieczka z przedstawicielami firmy Zetor Polska do Czech.

Przejdź na następną stronę, aby zapoznać się z pełnymi wynikami Precyzyjnego Gospodarza 2014 w Lublinie...


Tagi:
źródło: