| Autor: redakcja1

Turniej Precyzyjny Gospodarz 2014 w Kowalewie Pomorskim

W dniach 10-11 maja br. podczas targów AGRO–FARMA 2014 w Kowalewie Pomorskim rozpoczęły się eliminacje do zmagań o miano Precyzyjnego Gospodarza 2014 roku. Konkurs, który przebiegał już na nowych, zmienionych zasadach, cieszył się sporym zainteresowaniem Gospodarzy i chętnych do wzięcia w nim udziału nie brakowało.
Gospodarzy nie odstraszała wietrzna i pochmurna pogoda i do konkursu zgłosiło się prawie 30 chętnych. Tradycyjnie przed przystąpieniem do konkursu każdy ochotnik został poddany badaniu alkomatem oraz musiał okazać ważne prawo jazdy. Dopiero po dokonaniu pełnej weryfikacji mógł on przystąpić do turnieju.
 
Precyzyjnym Gospodarzem została osoba, która przejechała w jak najkrótszym czasie tor w kształcie łuku, jaki trzeba przejechać podczas egzaminu na prawo jazdy. Do dyspozycji uczestników został oddany ciągnik firmy Zetor wraz z przyczepą Metal–Fach. Nad całością zawodów czuwał sędzia główny wraz z asystentami, którzy informowali o przekroczeniu wyznaczonego toru i doliczaniu punktów karnych. Uczestnikom największy problem sprawiało cofanie pojazdu. W sobotę najszybciej ze wszystkimi przeciwnościami poradził sobie Rafał Dąbrowski, który pokonał tor w niecałe 3 minuty. Z kolei w niedziele Precyzyjnym Gospodarzem został Mariusz Pawlik zwyciężając z czas 3 min 21 s. 

Przypomnijmy, iż w 2014 roku zwycięzca każdej z eliminacji poza wycieczką do fabryki Zetor w Czechach otrzymał aparat fotograficzny a dla osób, które zajmą pozostałe miejsca przygotowaliśmy garść gadżetów Portalu Gospodarz.pl i współorganizatorów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć (poniżej) i video (powyżej) ze zmagań w Kowalewie Pomorskim oraz do zajrzenia na nasz facebookowy profil gdzie zamieszczaliśmy zdjęcia i filmy live.Wyniki konkursu Precyzyjny Gospodarz w Kowalewie Pomorskim znajdziesz na następnej stronie...


Tagi:
źródło: