| Autor: mikolaj

Wielkie losowanie Zbiornika Gospodarza podczas AGRO SHOW 2016

Firma SWIMER z Torunia i Redakcja Portalu Gospodarz.pl zapraszają wszystkich Gospodarzy na losowanie nagrody głównej w konkursie „Zbiornik Gospodarza”, które odbędzie się już 25 września, o godzinie 12:30, podczas wystawy AGRO SHOW 2016.

Wielkie losowanie Zbiornika Gospodarza podczas AGRO SHOW 2016
Targi AGRO SHOW to największa w Polsce impreza targowa skupiająca wystawców z kraju i ze świata, która z roku na rok przyciąga coraz większe rzesze zainteresowanych osób. Impreza stała się zatem doskonałą okazją do rozstrzygnięcia trzeciej edycji konkursu „Zbiornik Gospodarza” zorganizowanego przez Redakcję Portalu Gospodarz.pl wraz z firmą SWIMER z Torunia, która zajmuje się doradztwem, dystrybucją oraz serwisem zbiorników na olej napędowy.

Zbiornik GospodarzaPo 12 miesiącach zbierania Waszych kuponów czas na trzecie, wielkie losowanie nagrody głównej - Zbiornika Gospodarza - podczas AGRO SHOW 2016!

Szczęśliwym posiadaczem Zbiornika zostanie osoba, która jest pełnoletnią osobą fizyczną lub prawną i w jeden z możliwych sposobów (ręcznie lub elektronicznie) zgłosiła swoją kandydaturę oraz odpowie na pytanie konkursowe.


Na Wasze kupony czekaliśmy do 19 września 2016 r. teraz pozostało już tylko rozstrzygniecie konkursu. Zapraszamy na stoisko Portalu Gospodarz.pl (sektor B, droga zwiedzania 4, nr stoiska 387) w niedzielę, 25 wsześnia 2016 r. o godzinie 12:30, podczas trzeciego dnia targów AGRO SHOW 2016 w Bednarach.

Firma SWIMER w swojej bogatej ofercie posiada zarówno zbiorniki z polietylenu (stacjonarne i przenośne), jak i zbiorniki stalowe. Oferowana przez fundatora nagroda to zbiornik na paliwo 5000 FUDPS, w kolorze szarym z pomarańczowymi elementami, wyposażony w:
- pompę zanurzeniową o wydajności 70-80 l/min,
- Lipremos -  system poziomu pomiaru płynów,
- Licznik PPC-15/4PFM
- Czujnik niskiego poziomu
  - zabezpieczający przed pracą pompy na sucho,
- Separator wody szklany z głowicą,
-
Przewód DN 25 V/O, Lc=6m z końcówkami GZ/GZ 1`,
- Automatyczny zwijak bębnowy,
- Pistolet automatyczny A60 z przyłączem 1`,
-
Uchwyt do pistoletu włączający/wyłączający pompę,
- Stacyjkę zabezpieczającą dopływ prądu
,
- Oświetlenie skrzyni dystrybucyjnej,

- Linię napełniającą z eurozłączem VK50.Dowiedz się więcej o Firmie SWIMER i przejdź do jej Profilu na Portalu Gospodarz.pl

 


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!