Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Inicjatywa przywrócenia uboju rytualnego skierowana do prac w Sejmie

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Marszałek Sejmu RP zawiadomiła, że wniesiony przez Komitet Inicjatywy Ustawodawczej ustawy o...

Marszałek Sejmu RP zawiadomiła, że wniesiony przez Komitet Inicjatywy Ustawodawczej ustawy o zmianie ustawy o ochronie zwierząt projekt ustawy o zmianie ustawy o ochronie zwierząt zostanie skierowany do pierwszego czytania w Sejmie.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


W dniu 17 marca br. Marszałek Sejmu RP Ewa Kopacz zawiadomiła, że wniesiony przez Komitet Inicjatywy Ustawodawczej ustawy o zmianie ustawy o ochronie zwierząt projekt ustawy o zmianie ustawy o ochronie zwierząt zostanie skierowany do pierwszego czytania w Sejmie.

Czytaj więcej o uboju rytualnym na Gospodarz.pl

Komitet, który utworzyli Członkowie Krajowej Rady Izb Rolniczych by poprzez możliwość wykonywania inicjatywy ustawodawczej przez obywateli przywrócić możliwość dokonywania w Polsce uboju rytualnego, złożył do Kancelarii Marszałka Sejmu w wyznaczonym terminie ok. 130 tys. podpisów obywateli popierających projekt. W dniu 17 marca br., Marszałek Sejmu wydała zawiadomienie o poprawności złożonych podpisów i o skierowaniu projektu do pierwszego czytania w Sejmie. Projekt zostanie skierowany do Sejmu w ciągu 3 miesięcy od daty wniesienia projektu do Marszałka Sejmu, czyli od 5 marca br.

Google+


źródło:

Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +1 pkt. razem głosów: 1
2014-03-26 12:17:48, napisał: Gość

W ciągu 3 miesięcy, tzn. najwcześniej 4 czerwca, później będą wakacje, a po wakacjach eurowybory i nie można się za bardzo narażać lobby "ekologów" finansowanych przez zachodnich biznesmenów. Dlatego PO położy laske na polskich rolnikach i będzie tak jak jest. Tyle Wam powiem w tej kwestii.Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl