Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Zlikwidowano nielegalną wytwórnię alkoholu

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach na terenie jednej z posesji w gminie...

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach na terenie jednej z posesji w gminie Gaworzyce zatrzymali dwoje mieszkańców zajmujących się nielegalnym wyrobem i sprzedażą alkoholu etylowego. Na miejscu policjanci zabezpieczyli 300 litrów gotowego alkoholu, 9 tysięcy litrów zacieru oraz aparaturę potrzebną do jego wytworzenia. Ustalono, że proceder ten trwał od dłuższego czasu, a alkohol sprzedawany był na terenie całego powiatu. Zatrzymani odpowiedzą za swoje czyny przed sądem.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach prowadząc działania operacyjne na terenie jednej z posesji w gminie Gaworzyce zabezpieczyli prawie 300 litrów gotowego alkoholu oraz 50 beczek z zawartością zacieru o łącznej pojemności 9 tysięcy litrów. Ponadto w trakcie dalszych czynności i sprawdzeń znaleziono również aparaturę do destylacji bimbru. Nielegalnym wyrobem oraz dystrybucją alkoholu zajmowała się 62-letnia kobieta i jej 45-letni syn.
 
Jak ustalili policjanci, proceder ten trwał od dłuższego czasu, a alkohol sprzedawany był na terenie całego powiatu. Zatrzymanym zostały przedstawione zarzuty nielegalnego wytwarzania i sprzedaży alkoholu etylowego. Za popełnione czyny grozi im do 2 lat pozbawienia wolności.

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl