| Autor: mikolaj

Rolnictwo ekologiczne: Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty

Gospodarze, uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty dotyczące certyfikacji w rolnictwie ekologicznym.

Rolnictwo ekologiczne: Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty
Fałszerze posługują się nazwą oraz adresem jednostki certyfikującej AGRO BIO TEST Sp. z o.o. (numer identyfikacyjny – PL-EKO-07) oraz logo Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Jednostka certyfikująca AGRO BIO TEST Sp. z o.o oraz MRiRW informują, że podmiot posługujący się podpisem "Piotr Gryniewicz – Zastępca Prezesa" nie ma nic wspólnego z AGRO BIO TEST Sp. z o.o. i nie jest upoważniony do występowania w imieniu AGRO BIO TEST Sp. z o.o. ani też w imieniu MRiRW.


Informacje zawarte w wezwaniu dotyczące opłaty oraz konta bankowego są fałszywe. Pisma są fałszerstwem i nigdy nie zostały wysłane z upoważnienia AGRO BIO TEST Sp. z o.o. ani też MRiRW. Jednostka certyfikująca Agro Bio Test Sp. z o.o. skierowała w tej sprawie doniesienie do prokuratury oraz policji.

Fałszywe pismo z datą 13 lutego 2014 r., którego skan zamieszczamy poniżej, imituje wezwanie do zapłacenia opłaty w wysokości 800 zł warunkującej "przedłużenie certyfikacji w przyszłości”. AGRO BIO TEST nie wysyłał takich pism.

 Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!