| Autor: redakcja1

AGRO-PARK LUBLIN – największe halowe targi na wschód od Wisły

Liderzy rynku potwierdzili już swoją obecność na targach Agro-Park, które odbywają się w dniach 27-28 października w Lublinie.

AGRO-PARK LUBLIN – największe halowe targi na wschód od Wisły
Najnowocześniejsze maszyny rolnicze oraz szeroka oferta wystawców związana przede wszystkim z uprawami, hodowlą i sadownictwem wypełni nowe obiekty targowe w Lublinie. Organizatorzy spodziewają się, że ofertę ponad 100 wystawców zobaczy blisko 12 tysięcy profesjonalnych zwiedzających.
 
Prezentujemy nowości i zmieniamy się na lepsze!
 
Współpraca Targów Lublin z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi zaowocowała przygotowaniem tegorocznego Agro-Parku w zupełnie nowej odsłonie. Ekspozycja targów będzie zlokalizowana w nowoczesnych obiektach targowych o łącznej powierzchni wystawienniczej blisko 12000m2. Przed budynkiem powstał olbrzymi parking oraz utwardzany plac do dyspozycji wystawców. Oprócz imponującej części wystawienniczej zaprojektowano też nowoczesne sale konferencyjne, które z pewnością zostaną wykorzystane podczas targów. Do celu będzie można trafić bez problemu, ponieważ obiekty targowe są zlokalizowane przy ul. Dworcowej 11, naprzeciwko dworca głównego PKP i PKS.
 
Dofinansowanie, konkursy i merytoryczne wsparcie
 
Organizatorzy wychodząc naprzeciw potrzebom zwiedzających przygotowali ofertę dofinansowania przyjazdu dla zorganizowanych grup rolników. Wszyscy zwiedzający mogą też liczyć na darmowy wstęp, parking oraz katalog, który będzie ich przewodnikiem po szerokiej ekspozycji wystawców.

 
Warto będzie przybyć do Lublina nie tylko ze względu na rolnicze nowości, ale też na ciekawy program wydarzeń, w którym między innymi rozwiązanie konkursu „Rolnik Lubelszczyzny” oraz ostatni etap turnieju „Precyzyjny Gospodarz”. Fachowe szkolenia z zakresu uprawy poprowadzą zaś znamienici specjaliści europejskiego formatu .
 
Jesteś rolnikiem z województwa lubelskiego?

 
Wspieraj swój region – odwiedź Agro-Park Lublin!


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!