| Autor: redakcja6

Agro-Power Mazury 2014 już w ten weekend!

Targi rolnicze Agro-Power Mazury wystartują już po raz drugi w ostródzkiej Arenie. W dniach 18-19 października 2014 roku organizatorzy spodziewają się rekordowej liczby wystawców i zapowiadają moc atrakcji.

Agro-Power Mazury 2014 już w ten weekend!

Agro - Power Mazury

Tegoroczna edycja Targów Rolnych Agro – Power Mazury odbędzie się już 18 i 19 października. Podobnie jak w ubiegłym roku impreza zlokalizowana zostanie w DEMUTH ARENA przy ulicy Grunwaldzkiej w Ostródzie. Udział w niej wezmą najwięksi światowi i krajowi producenci branży rolnej. - Region północno – wschodniej Polski pod kątem imprez targowych branży rolnej jest mocno zaniedbany – mówi Patrycja Woycicka, dyrektor Agro – Power Mazury.- Dlatego właśnie postanowiliśmy zorganizować Agro – Power Mazury. Zeszłoroczna edycja pokazała nam, że producenci, zarówno ci krajowi jak i wielkie koncerny, zdają sobie sprawę z potencjału tego regionu i bardzo chętnie pokazują się na naszych targach – wyjaśnia.

Eksperci służą wiedzą

Zdaniem organizatorów, w hali targowej Agro-Power Mazury znajdzie się szeroka oferta dla niemal każdej gałęzi rolnictwa. Swoje produkty zaprezentują bowiem producenci, dystrybutorzy, odbiorcy. Udział w tym wydarzeniu zapowiedzieli również przedstawiciele szerokiego sektora usług dla tej branży: od banków, przez pośrednictwo i doradztwo, a na poradach prawnych kończąc. Także pod tym kątem przygotowano cykl referatów dla odwiedzających.

- Przygotowaliśmy wspólnie z współpracującymi z nami ekspertami wykłady dotyczące między innymi odnawialnych źródeł energii i sposobów jej wykorzystania, nowoczesnych nawozów czy uprawy bezorkowej. Z kolei prawnik wyjaśni wszelkie zagadnienia związane z urządzeniami przesyłowymi na terenie gospodarstw, oraz podpowie kto i kiedy może domagać się opłat od administratorów tych urządzeń –wyjaśnia dyrektor Woycicka.
Moc atrakcji
Ostródzkie targi, to jednak nie tylko innowacyjna wystawa i wykłady. Agro – Power Mazury to także moc atrakcji. Podobnie jak przed rokiem tak i teraz na targowej scenie zaprezentują się nietuzinkowi artyści. Będą konkursy dla publiczności i co jest zupełną nowością – strefa zabaw dla najmłodszych, gdzie doświadczeni animatorzy zorganizują im czas. Strefa będzie ogrodzona i w pełni bezpieczna, więc rodzice, na czas zwiedzania będą mogli zostawić tam swoje pociechy.

Patronat medialny nad tagami Agro-Power Mazury objął Twój Portal Rolniczy Gospodarz.pl

Przejdź na następną stronę, aby zobaczyć program Targów Rolnych Agro-Power Mazury 2014 i mapę dojazdu...


Tagi:
źródło: