| Autor: redakcja1

AGROTECH największy w historii i pełen premier rolniczych

Najpopularniejsze halowe Targi Techniki Rolniczej w Europie Środkowo-Wschodniej od 15 do 17 marca świętują 25 lat.

AGROTECH największy w historii i pełen premier rolniczych
Ponad 1000 nowoczesnych ciągników i maszyn rolniczych o wadze setek ton, 750 wystawców z 25 krajów świata i rekordowa powierzchnia ponad 66 tysięcy metrów kwadratowych w 11 halach i na terenie zewnętrznym. To obiecująca zapowiedź 25., jubileuszowej edycji Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej, która rozpoczęła się już 15 marca w Targach Kielce.
 
AGROTECH to największe targi branży rolniczej w Europie Środkowo-Wschodniej, organizowane w halach wystawienniczych. Wciąż jest to największa wystawa targowa w Polsce, spośród wszystkich branż gospodarki. Targi objęte są patronatem Ministerstwa.
 
- Już te dwa fakty czynią z targów techniki rolniczej w Kielcach miejsce, które warto odwiedzić, by przekonać się, jak wygląda nowoczesne rolnictwo według międzynarodowych liderów rynku. W ubiegłym roku wystawę odwiedziło ponad 70 000 zwiedzających – mówi Andrzej Mochoń, prezes Targów Kielce. - Dzięki stałej, dobrej współpracy z instytucjami i organizacjami rolniczymi w Kielcach odbywają się tu konferencje, warsztaty, spotkania doradcze. Od 25 lat ułatwiamy polskim rolnikom dostęp do specjalistycznej wiedzy, a to wielka wartość. Zapraszam na to wyjątkowe święto.
 
LIDERZY BRANŻY W KOMPLECIE
 
W 2019 roku targi już osiągnęły rekord powierzchni wystawienniczej – to ponad 66 tysięcy metrów kwadratowych, a ekspozycje firm oferują wszystko, co potrzebne jest w gospodarstwach rolnych na miarę XXI wieku. Tegoroczny AGROTECH znów gromadzi największych graczy branży. Są między innymi: Case, New Holland, AGCO, John Deere, Farmtrac, Zetor, Kuhn, McCormick, Manitou, Kubota, Ursus, Krukowiak, Claas, Deutz -Fahr i wiele innych firm.
 
PREMIERY I NOWOŚCI
 
Jubileuszowe targi w Kielcach trwają od 15 do 17 marca i są miejscem prezentacji wielu premier ciągników i maszyn. Będą takie nowinki, jak ciągnik New Holland napędzany metanem, ciągnik Case Maxxum 145 Multicontroller - „Ciągnik Roku 2019”. Podczas targów odbędzie się polska premiera ciągnika 5090D Keyline marki Deutz-Fahr. Firma ZETOR pokaże w Kielcach po raz pierwszy – Zetor Proxima CL 110, wprowadzony do oferty w tym roku tylko w Polsce. W innych krajach będzie dostępny dopiero od połowy sezonu 2019. Targi odwiedzą popularni blogerzy i youtuberzy rolniczy, a także zagraniczne delegacje.
 
LAS-EXPO Z POKAZAMI
 
Od 19 lat targom AGROTECH towarzyszą Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO. W tym roku prezentuje się na nich kilkadziesiąt firm branży z Polski, Włoch i Słowenii. Przewidziano na nich między innymi premierę nowych pilarek Husqvarna, pokaz pierwszej na świecie kosiarki z napędem 4x4, czy pokazy pracujących linii do obróbki drewna, występy sygnalistów i wiele innych atrakcji.
 
Zapraszamy do Targów Kielce od piątku 15 marca w godzinach 10-17, oraz w sobotę i niedzielę 16-17 marca od 9 do 17. Ceny biletów wstępu to 10 zł normalny i 5 zł ulgowy.

Czytaj dalej na następnej stronie...


Tagi:
źródło: