| Autor: redakcja1

Już w ten weekend odbędą się XXII Targi Rolniczo-Ogrodnicze Kościerzyn 2012

W dniach 26-27 maja bieżącego roku w Kościerzynie, w województwie łódzkim odbędzie się kolejna edycja targów o tematyce rolniczo-ogrodniczej.

Już w ten weekend odbędą się XXII Targi Rolniczo-Ogrodnicze Kościerzyn 2012
Organizatorem tego wydarzenia jest Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Oddział Kościerzyn, a patronat honorowy obejmie Marek Sawicki, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Jolanta Chełmińska, Wojewoda Łódzki oraz Witold Stępień, Marszałek Województwa Łódzkiego. Natomiast patronat medialny obejmie między innymi Twój Portal Rolniczy Gospodarz.pl.
 
 

 
Każdy z przybyłych będzie miał okazję do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstw w zakresie maszyn i urządzeń niezbędnych w gospodarstwie, środków ochrony roślin, materiału siewnego, pasz, krzewów i roślin ozdobnych oraz wiele innych.
 
Nie zabraknie także porad, warsztatów czy konsultacji, w których każdy będzie mógł wziąć udział by dowiedzieć się m.in. o technologii produkcji, ekologii czy na temat sposobów pozyskiwania dotacji unijnych.
 
Również dla najmłodszych znajdzie się coś ciekawego, jak choćby wystawa drobnego inwentarza.
 
Wszystkich serdecznie zapraszamy!
 
Dla tych, którzy nie będą mogli przybyć, ekipa redakcji Gospodarz.pl przygotuje fotorelację.
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!