Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Konferencja naukowa "Oxytree – jedno drzewo, wiele korzyści" już 12 kwietnia!

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Szybko rosnące drzewa Oxytree wzbudzają coraz większe zainteresowanie, również w środowisku...

Szybko rosnące drzewa Oxytree wzbudzają coraz większe zainteresowanie, również w środowisku naukowym. Przedstawiciele największych uczelni w Polsce przyglądają się kondycji drzew rosnących na terenie naszego kraju, przeprowadzają badania, a nawet sami prowadzą poletka doświadczalne Oxytree. O wynikach dotychczasowych badań i planach na najbliższy sezon będzie można dowiedzieć się już 12 kwietnia we Wrocławiu.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Konferencja naukowa „Oxytree – jedno drzewo, wiele korzyści” to kolejne spotkanie w całości poświęcone tematyce szybko rosnących drzew. Podczas zeszłorocznego spotkania mogliśmy przyjrzeć się doświadczeniom przeprowadzanym na terenie Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, gdzie badana była m.in. dynamika wzrostu drzew oraz kondycja drzew na zróżnicowanych warunkach glebowych. W tym roku swoimi doświadczeniami podzieli się z nami m.in. dr inż. Janusz Lisowski z Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży, który na podstawie prowadzonych poletek doświadczalnych zbadał cechy biometryczne, skład liści oraz wartość opałową Oxytree. Podczas spotkania Oxytree da się poznać nie tylko od strony naukowej – dowiemy się więcej na temat roli, jaką szybko rosnące drzewo tlenowe odgrywa w przestrzeni miejskiej.
 
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a ilość miejsc ograniczona! Więcej informacji oraz bilety na konferencję dostępne są na stronie:

https://konferencja-oxytree-jedno-drzewo-wiele-korzysci.evenea.pl/


 

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl