| Autor: redakcja1

Oświadczenie organizatorów Europejskiego Forum Rolniczego w związku z rozprzestrzenianiem się COVID-19

W związku z narastającym zagrożeniem epidemiologicznym związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce oraz rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego, w trosce o bezpieczeństwo uczestników podjęliśmy decyzję o odwołaniu tegorocznej edycji Europejskiego Forum Rolniczego w Jasionce k. Rzeszowa planowanej na 20-21 marca 2020 roku.

Oświadczenie organizatorów Europejskiego Forum Rolniczego w związku z rozprzestrzenianiem się COVID-19
Jednocześnie informujemy, że o nowym terminie wydarzenia poinformujemy po ustaniu zagrożenia epidemią koronawirusa w Polsce.
 
Europejskie Forum Rolnicze to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży rolno-spożywczej, organizowane co roku w marcu w Jasionce k. Rzeszowa przez Fundację Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej. Forum to dwa dni dyskusji o wyzwaniach stojących przed polskim oraz europejskim rolnictwem. To również miejsce, gdzie można zobaczyć najnowsze rozwiązania i narzędzia dedykowane podnoszeniu jakości produkcji rolnej. Wydarzenie co roku gromadzi blisko 3000 uczestników – rolników, producentów rolnych, przedstawicieli organizacji branżowych i delegacji zagranicznych oraz firm z sektora rolno-spożywczego.
 
Debaty organizowane w ramach Forum obejmują najważniejsze zagadnienia dot. rolnictwa i produkcji rolno-spożywczej. W 2020 roku w programie była m.in. debata nt. Wspólnej Polityki Rolnej UE z udziałem m.in. Janusza Wojciechowskiego, Komisarza UE ds. Rolnictwa i Obszarów Wiejskich oraz Jana Krzysztofa Ardanowskiego, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. 

 


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!