| Autor: redakcja12

Podsumowanie turnieju Precyzyjny Gospodarz 2017

Za nami kolejny rok zmagań w ramach turnieju Precyzyjny Gospodarz. Każdej z eliminacji tegorocznej edycji konkursu, które odbyły się na terenie takich miejscowości jak Lublin, Kamień Śląski, Minikowo czy Wilkowice towarzyszyły ogromne emocje.

Podsumowanie turnieju Precyzyjny Gospodarz 2017Precyzyjny Gospodarz 2017

 
Zasady takie same w piątej edycji Turnieju - uczestnicy mieli za zadanie przekłuć balonik znajdujący się z jednej strony przyczepy Metal-Fach, a następnie zaparkować w wyznaczonym miejscu tyłem, strącić kolejny balonik i ponownie zaparkować. Po trzecim przebitym baloniku należało powrócić na miejsce startowe. Kreatywności i pomysłowości zawodnikom nie brakowało. Mieli oni bowiem możliwość poruszania się po torze wedle własnego uznania, przestrzegając jedynie wyznaczonych linii.
 
Zgodnie z regulaminem do konkursu mogli przystąpić tylko Ci gospodarze, którzy posiadali prawo jazdy kategorii co najmniej B lub T, a poziom alkoholu w ich krwi nie przekraczał 0,2 promila. Wszyscy chętni, którzy przeszli weryfikację, otrzymali unikatowe koszulki "Precyzyjnego Gospodarza", które zdobyć można jedynie poprzez udział w konkursie.
 
Nad precyzją wykonania zadania czuwał sędzia główny, który doliczał za popełnione błędy jednorazowo 15 sekund kary oraz przedstawiciel firmy Zetor Polska, który kontrolował manewry zawodników w kabinie.
Najbardziej precyzyjni gospodarze otrzymali zestaw nagród przygotowanych przez współorganizatorów zawodów, czyli firmę Zetor Polska, Metal-Fach, Bank BGŻ BNP Paribas oraz Redakcję Gospodarz.pl.
 

Turniej Precyzyjny Gospodarz 2017 w Lublinie

 
W 2017 roku gospodarze rozpoczęli zmagania o miano "precyzyjnego" podczas Targów AGRO-PARK w Lublinie (4-5 marca br.). Pierwsi śmiałkowie bez problemu poradzili sobie z nową formułą konkursu i nikt nie przekroczył określonego czasu, po którym następowała dyskwalifikacja uczestnika.

Laureatem szóstej edycji Precyzyjnego Gospodarza podczas AGRO-PARK w sobotę został Łukasz Żagiel z czasem - 1:47, natomiast w niedzielę – Krzysztof Dańko z czasem – 1:58.
 

Turniej Precyzyjny Gospodarz 2017 w Kamieniu Śląskim

 
W Kamieniu Śląskim w województwie opolskim, w czasie trwania OPOLAGRY 2016 (9-11 czerwca 2017), do walki o miano precyzyjnego gospodarza stanęło 10 uczestników.
 
Zawody odbyły się wyłącznie w niedzielę, ponieważ w sobotę warunki atmosferyczne nie pozwalały na przeprowadzenie Turnieju. Tak więc w niedzielę zwyciężył Adam Gabor z czasem – 1:35.

Czytaj dalej na następnej stronie...


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!