Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu




Podsumowanie turnieju Precyzyjny Gospodarz 2017

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Za nami kolejny rok zmagań w ramach turnieju Precyzyjny Gospodarz. Każdej z eliminacji...

Za nami kolejny rok zmagań w ramach turnieju Precyzyjny Gospodarz. Każdej z eliminacji tegorocznej edycji konkursu, które odbyły się na terenie takich miejscowości jak Lublin, Kamień Śląski, Minikowo czy Wilkowice towarzyszyły ogromne emocje.




Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu






Precyzyjny Gospodarz 2017

 
Zasady takie same w piątej edycji Turnieju - uczestnicy mieli za zadanie przekłuć balonik znajdujący się z jednej strony przyczepy Metal-Fach, a następnie zaparkować w wyznaczonym miejscu tyłem, strącić kolejny balonik i ponownie zaparkować. Po trzecim przebitym baloniku należało powrócić na miejsce startowe. Kreatywności i pomysłowości zawodnikom nie brakowało. Mieli oni bowiem możliwość poruszania się po torze wedle własnego uznania, przestrzegając jedynie wyznaczonych linii.
 
Zgodnie z regulaminem do konkursu mogli przystąpić tylko Ci gospodarze, którzy posiadali prawo jazdy kategorii co najmniej B lub T, a poziom alkoholu w ich krwi nie przekraczał 0,2 promila. Wszyscy chętni, którzy przeszli weryfikację, otrzymali unikatowe koszulki "Precyzyjnego Gospodarza", które zdobyć można jedynie poprzez udział w konkursie.
 
Nad precyzją wykonania zadania czuwał sędzia główny, który doliczał za popełnione błędy jednorazowo 15 sekund kary oraz przedstawiciel firmy Zetor Polska, który kontrolował manewry zawodników w kabinie.
Najbardziej precyzyjni gospodarze otrzymali zestaw nagród przygotowanych przez współorganizatorów zawodów, czyli firmę Zetor Polska, Metal-Fach, Bank BGŻ BNP Paribas oraz Redakcję Gospodarz.pl.
 

Turniej Precyzyjny Gospodarz 2017 w Lublinie

 
W 2017 roku gospodarze rozpoczęli zmagania o miano "precyzyjnego" podczas Targów AGRO-PARK w Lublinie (4-5 marca br.). Pierwsi śmiałkowie bez problemu poradzili sobie z nową formułą konkursu i nikt nie przekroczył określonego czasu, po którym następowała dyskwalifikacja uczestnika.

Laureatem szóstej edycji Precyzyjnego Gospodarza podczas AGRO-PARK w sobotę został Łukasz Żagiel z czasem - 1:47, natomiast w niedzielę – Krzysztof Dańko z czasem – 1:58.
 

Turniej Precyzyjny Gospodarz 2017 w Kamieniu Śląskim

 
W Kamieniu Śląskim w województwie opolskim, w czasie trwania OPOLAGRY 2016 (9-11 czerwca 2017), do walki o miano precyzyjnego gospodarza stanęło 10 uczestników.
 
Zawody odbyły się wyłącznie w niedzielę, ponieważ w sobotę warunki atmosferyczne nie pozwalały na przeprowadzenie Turnieju. Tak więc w niedzielę zwyciężył Adam Gabor z czasem – 1:35.

Czytaj dalej na następnej stronie...

1 2

Google+


źródło:




"Precyzyjny Gospodarz" na Opolagrze 2017


Precyzyjny Gospodarz na AGRO-TECH Minikowo 2017


Precyzyjny Gospodarz i Gospodarz Retro na Roltechnice 2017


Więcej galerii znajdziesz w dziale "galerie rolnicze"




Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0





Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.






Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl