| Autor: redakcja1

Polskie Zboża i Zielone Agro Show w ten weekend!

W bieżącym roku zarówno Polskie Zboża jak i Zielone Agro Show będą w jednym miejscu i w tym samym terminie, zorganizowane przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Polskie Zboża i Zielone Agro Show w ten weekend!
Więcej materiałów video znajdziesz na kanale "telewizja rolnicza"W związku z tym, w dniach 1-3 czerwca tego roku w Kąkolewie, w gminie Grodzisk Wielkopolski będzie można zobaczyć pokaz pracy maszyn zielonkawych, opryskiwaczy, a także specjalnie przygotowane poletka doświadczalne. Poza tym uczestnicy tego wydarzenia będą mieli okazję przyjrzeć się wypasowi zwierząt z użyciem ogrodzeń elektrycznych, a także ich poskramianiu.
 
Podczas tego wydarzenia każdy z przybyłych będzie miał okazję do zapoznania się z ofertą firm prezentujących kosiarki, przetrząsacze, zgrabiarki, owijarki, czy choćby opryskiwacze. Oczywiście nie zabraknie również przedstawicieli przedsiębiorstw zajmujących się nasiennictwem zbóż, roślin oleistych, okopowych, strączkowych, mieszankami traw oraz nawozami środkami ochrony roślin.
 
Ponadto imprezie będą towarzyszyć różnotematyczne seminaria dotyczące aktualnej sytuacji na rynku zbóż oraz jej przyszłości, czy też o korzyściach finansowych jakie płyną z postępu odmianowego.
 
W trakcie trwania Polskich Zbóż i Zielonego Agro Show każdy przybyły będzie mógł spotkać się i porozmawiać z ekipą redakcyjną Portalu Rolniczego Gospodarz.pl. Wszystkich chętnych zapraszamy na stoisko numer 96.
 
Z kolei tych, którzy nie będą mogli z jakiś powodów pojawić się w Kąkolewie zapraszamy na fotorelację już niedługo.
 
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!