| Autor: redakcja1

Praca i Kultura Wsi już za kilka dni!

Już niebawem, bo w dniach 16-17 czerwca bieżącego roku w Liskowie, w powiecie kaliskim odbędzie się wystawa „Praca i Kultura Wsi”.

Praca i Kultura Wsi już za kilka dni!
Patronat nad tym wydarzeniem objął Marszałek Województwa Wielkopolskiego przy wsparciu Samorządu Województwa Wielkopolskiego.
 
W ciągu tych dwóch dni rolnicy będą mogli wziąć udział w wykładach, obejrzeć wystawę sprzętu rolniczego, a sołtysi będą mieli okazję do uczestnictwa w różnotematycznych seminariach. Także dla pań przygotowano coś specjalnego. Otóż każda z przybyłych będzie mogła wziąć udział w warsztatach z wizażu i stylizacji.
 
W niedzielne popołudnie odbędzie się seminarium „Jubileusz 50-lecia Wspólnej Polityki Rolnej" zorganizowany przez Agencję Rynku Rolnego.
 
Całość dopełnią występy artystyczne lokalnych zespołów ludowych, Kabaretu Niechcice, a także teatr Tancerzy Ognia oraz takie gwiazdy jak zespół Happy End czy Leszcze.
 
Wszystkich serdecznie zapraszamy!


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!