Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Precyzyjny Gospodarz podczas Wystawy ROLTECHNIKA 2014

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


W dniach 23-24 sierpnia podczas Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA 2014 odbędą się kolejne...

W dniach 23-24 sierpnia podczas Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA 2014 odbędą się kolejne eliminacje w zmaganiach o miano Precyzyjnego Gospodarza 2014 roku.
Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


W 2014 roku Redakcja Portalu Gospodarz.pl wraz ze współorganizatorami postanowiła zwiększyć liczbę osób, które mogą wziąć udział w konkursie. Do tej pory w każdej eliminacji zasiąść za kierownicą ciągnika mogło 10 osób. W tym roku zwiększamy tę liczbę dwukrotnie. W przeciągu jednego weekendu w szranki zmagań o miano Precyzyjnego Gospodarza będzie więc mogło stanąć prawie 50 osób.

Przypomnijmy, iż Precyzyjnym Gospodarzem zostanie osoba, która w jak najkrótszym czasie pokona tor w kształcie łuku, podobny do tego jaki trzeba przejechać podczas egzaminu na prawo jazdy. Do Waszej dyspozycji ponownie oddamy ciągnik marki Zetor z przyczepą firmy Metal-Fach.


Zobacz jak wyglądał konkurs Precyzyjny Gospodarz podczas ROLTECHNIKI 2013

Modyfikacji uległy również podstawowe wymogi umożliwiające wzięcie udziału w konkursie. Przede wszystkim nie trzeba już wylegitymować się prawem jazdy kategorii T, należy jednak posiadać minimum podstawowe uprawnienia do kierowania pojazdami czterokołowymi. Postanowiliśmy także bardziej uelastycznić podejście do trzeźwości. Zgodnie z polskim prawem granica dopuszczalnego poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu została przesunięta do poziomu 0,2 promila.

Osoby nie posiadające żadnych uprawnień do kierowania pojazdami oraz będące pod wpływem środków odurzających lub alkoholu (powyżej 0,2 promila w wydychanym powietrzu) nie zostaną dopuszczone do turnieju.

Wraz ze zwiększającym się z edycji na edycję poziomem konkursu ważną zmianą będzie także maksymalny czas przejazdu osoby biorącej udział w zmaganiach. W tym roku postanowiliśmy go skrócić do 5 minut. Na placu boju pozostaną zatem jedynie najlepsi! Rekord trasy należy do Jonasza Glapiaka, który rok temy wygrał zmagania w Wilkowicach z czasem 1:35:93, czeka na pobicie.

Zmianie uległa również nagroda rzeczowa w konkursie. W 2014 roku zwycięzca każdej z eliminacji poza wycieczką do fabryki Zetor w Czechach otrzyma aparat fotograficzny. Dla osób, które zajmą pozostałe miejsca tradycyjnie przygotowaliśmy garść gadżetów Portalu Gospodarz.pl i współorganizatorów.

Trzecia edycja konkursu „Precyzyjny Gospodarz” składa się z 8 eliminacji (sobota + niedziela), które odbywają się przy okazji 4 imprez:
 • 10-11 maja AGRO-FARMA Kowalewo Pomorskie (Kujawsko-Pomorskie)
 • 14-15 czerwca OPOLAGRA Kamień Śląski (Opolskie)
 • 23-24 sierpnia ROLTECHNIKA Wilkowice (Wielkopolskie)
 • 25-26 październik AGRO-PARK Lublin (Lubelskie)
Pierwsze cztery tegoroczne eliminacje konkursu cieszyły się sporym zainteresowaniem Gospodarzy. W związku z tym zachęcamy do zapisów do konkursu już teraz.


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z ubiegłorocznego konkursu w Wilkowicach, które znajdziecie poniżej.

Przejdź na następną stronę by zobaczyć plakat konkursu...


1 2

Google+


źródło:
"Precyzyjny Gospodarz" w Wilkowicach 2013 - niedziela


Więcej galerii znajdziesz w dziale "galerie rolnicze"
Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +1 pkt. razem głosów: 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


 • Sierpniowe wydarzenia dla rolników w Wilkowicach
 • Sierpniowe wydarzenia dla rolników w Wilkowicach

  Przed właścicielami gospodarstw rolnych najgorętszy okres w rok, czyli czas prac polowych. Tymczasem w Poznaniu trwają w najlepsze przygotowania do XIII edycji Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA, która...
 • Precyzyjny Gospodarz na Targach AGRO-TECH w Minikowie
 • Precyzyjny Gospodarz na Targach AGRO-TECH w Minikowie

  W 2016 roku turniej Precyzyjny Gospodarz wystartował z nową, odświeżoną formułą. Pierwszych Precyzyjnych Gospodarzy w VI sezonie konkursu, poznaliśmy podczas AGRO-PARK w Lublinie i Opolagrze w...
 • Sprzedaż ciągników rolniczych w maju 2017 r.
 • Sprzedaż ciągników rolniczych w maju 2017 r.

  Z danych udostępnionych przez Polską Izbę Maszyn i Urządzeń Rolniczych wynika, że w maju 2017 r. sprzedaż ciągników w Polsce osiągnęła poziom 799 szt., co oznacza, że była wyższa o 72...
 • ROLTECHNIKA 2017
 • ROLTECHNIKA 2017

  W sobotę 19 sierpnia 2017 r. w Wilkowicach rozpoczęło się najważniejsze wydarzenie branżowe dedykowane rolnikom. Branża rolnicza bierze udział w XII edycji Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA. Targi...
 • Sprzedaż ciągników rolniczych w lipcu 2017 r.
 • Sprzedaż ciągników rolniczych w lipcu 2017 r.

  Jak wynika z danych zebranych przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych, w lipcu bieżącego roku odnotowano wzrost sprzedaży ciągników rolniczych wobec czerwca br. Łączna...
Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl