| Autor: redakcja

Pronar z ciągnikiem i przyczepą na Narodowej Wystawie Rolniczej

Osobiście z ekspozycją firmy Pronar podczas Narodowej Wystawy Rolniczej zapoznał się Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Andrzej Duda oraz Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Krzysztof Ardanowski.

Podczas Narodowej Wystawy Rolniczej w Poznaniu Pronar zaprezentował przczepę samozbierająca do transportu biomasy PRONAR T400R oraz ciągnik duże mocy Pronar P6.

Narodowa Wystawa Rolnicza zoorganizowana z okazji setnej rocznicy  odzyskania przez Polskę niepodległości na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich była okazją do przypomnienia historii i tradycji, a także przedstawienia koncepcji współczesnej wsi, która przez  lata bardzo się zmieniła i przybrała 
nowoczesne oblicze. 
 
Na tejże wystawie nie mogło zabraknąć marki Pronar.  Obecnej na rynku od ponad 30 lat.

Przyczepa samozbierająca do transportu biomasy PRONAR T400R to rozwiązanie pozwalające uzyskać oszczędności w procesie przewożenia masy do punktów jej magazynowania lub przetwarzania o skrzyni ładunkowej pojemności 40 m3 co czyni ją jedną z najbardziej pojemnych przyczep dostępnych na rynku. 

Więcej o przyczepa samozbierająca Pronar T400R


Pronar zaakcentował i przypomniał fakt produkowania ciągników o dużej mocy prezentując ciągnik rolniczy Pronar P6. 

Pronar P6 7150 dane techniczne Wartość
Silnik DEUTZ (Stage III)
Moc 129,3 kW/180 KM
Moment obrotowy 716 Nm (1600/min)
Liczba cylindrów 6
Zbiornik paliwa 325 dm3
Liczba biegów 40/40
Udźwig TUZ 10 500 kg
Wydatek pompy 116dm3/min
Długość/Szerokość/Wysokość 5140/3080/2040
 

Ekspozycja Pronar cieszyła się dużym zainteresowaniem nie tylko ze strony znamienitych oficjeli, ale przedewszystkim ze strony gospodarzy, a także uczniów szkół rolniczych, ale także osób nie związanych z sektorem AGRO.


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!