| Autor: redakcja1

Regionalne Targi Rolnicze Gołaszyn – Wiosna 2016

W dniach 21-22 maja 2016 roku w Gołaszynie, w gminie Bojanowo odbędą się Regionalne Targi Rolnicze – Wiosna 2016.

Regionalne Targi Rolnicze Gołaszyn – Wiosna 2016

Regionalne Targi Rolnicze Gołaszyn

Głównym organizatorem targów jest Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu, współorganizatorami - Wielkopolska Izba Rolnicza, Starostwo Powiatowe w Rawiczu, a także Gmina Bojanowo. Z kolei honorowy patronat objął Wojewoda Wielkopolski oraz Marszałek Województwa Wielkopolskiego.

Regionalne Targi Rolnicze są doskonałą okazją do spotkania się przedsiębiorstw, których działalność jest ściśle powiązana z rolnictwem oraz rolników i mieszkańców Wielkopolski.

Po raz kolejny zwiedzający mogą podziwiać ekspozycję firm z takich dziedzin jak technologia, technika czy produkcja rolnicza, a każdy z odwiedzających będzie miał okazję nie tylko do zapoznania się z ofertą, ale również do zadania szeregu nurtujących go pytań czy możliwości dokładnego obejrzenia maszyn. Po radę będzie można pójść także do specjalistycznych firm oraz ośrodków doradczych. Zadowoleni powinni być również pasjonaci ogrodnictwa, którzy będą mieć okazję do zakupienia różnorodnych roślin.

Nie zapomniano o najmłodszych i dla nich też przygotowano szereg atrakcji. Poza tym odbędzie się też konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej, a także wyłonieni zostaną laureaci Ogólnopolskiego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”.

Ponadto, każdy z przybyłych będzie miał niezapomnianą okazję do przyjrzenia się uprawom na specjalnie przygotowanych do tego celu poletkach demonstracyjnych, a dla miłośników zwierząt przygotowano wystawę gołębi, papug, królików i kur.

 Tagi:
źródło: